Можливо, це будуть останні президентські вибори, де ми зможемо щось змінити
Про це Леонід Кравчук сказав в інтерв'ю "Українській правді".
Хотів би, щоб люди зрозуміли просту річ: можливо, це буде час останніх президентських виборів, де ми можемо щось змінити. То буде час великих надій. Він може стати і часом великих втрат. Помилятися ми вже не маємо права.
Якщо ми знову підемо по гречці продаватися, по карбованцях, по гривнях, може бути така ситуація, що наступний президент не потрібен буде. Просто не буде ким керувати. Уже зараз, ви вдумайтеся, біля 9 мільйонів українців виїхали за кордон. Хто виїжджає? Найбільш досвідчені, молоді, енергійні. Я був в одній лікарні в Київській області, де один фельдшер робить усе. Немає лікарів, поїхали.

Вчені кажуть, що у нас не більше 35 мільйонів людей сьогодні в Україні. Коли я працював у партійних органах у 80-х, нас було 52 мільйони. А зараз?

Повний текст інтерв'ю ТУТ

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Саврадим 18.06.2018 21:54
Макарович нікудишній. Як г. в ополонці. Писав би спогади чи що. Будучи секретарем ЦК КПУ, не знав про розмах голоду в Україні. Хіба це не показник?
Цитувати
 
 
0 #1 Ігор 18.06.2018 20:26
Стівен Пайфер наголосив, що у відповідності до Будапештського меморандуму Україна отримала не гарантії безпеки, а запевнення щодо неї. Між цими поняттями існує вагома різниця і на момент підписання документу українські політики прекрасно розуміли різницю між цими термінами.
Лайно від комуняки кравчука, місце цьому на нарах.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити