Обмін полоненими: "Олена Зеркаль, яка поставила на коліна Московію", - Олександр Горобець
У нашої перемоги жіноче обличчя.
У РФ однозначно визнали, що найбільша заслуга в поверненні українців додому з московських тюрем заступника глави Міністерства закордонних справ України пані Олени Зеркаль, яка зуміла організувати, забезпечити юридичну доказову базу для міжнародних судів і трибуналів. Де карта Росії, не зважаючи на всі її виверти і фокуси, була успішно бита. О. Зеркаль - справжній мозок української політичної перемоги. Подякуймо їй!

Ось вона, Олена Володимирівна. Чарівна й мила пані! Це й Ваша велика перемога в нинішньому Світлому Дні України! Ви справжній Тигролов! Поставила на коліна Московію!

Нагадаю, пані й панове, що це саме та Олена Зеркаль, стосовно якої був нинішнього літа уже виданий указ нового глави держави на призначення її заступником керівника глави Адміністрації (тепер - Офісу президента України) і вона категорично відмовилась від затишного кабінету на вулиці Банковій, від служби на її м'яких килимах. Сказала: їй затишніше, зрозуміліше займатися конткретною практичною роботою, а не ловити вітра в полі, себто на трибунах.

Одне слово, у нинішньої перемоги України жіноче ім'я - Олена!

Так тримати! Слава Україні!

Олександр Горобець, письменник
Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+3 #4 Varnak 08.09.2019 12:01
Найбільшою є заслуга Володимира Путіна, адже ж, як слушно туту було зауважено, "чихать Путину на все решения всех трибуналов"
-------------------

"У перекладі на зрозумілу мову: Путін укотре наголосив на безумовній капітуляції України

"Я думаю, що в історичній перспективі це неминуче станеться. Я маю на увазі повну нормалізацію у відносинах, тому що ми - дві частини одного й того самого народу, я про це багато разів говорив", - заявив Путін у рамках пленарної сесії Східного економічного форуму, повідомляє ТАСС.

Зазначимо від Текстів, що в перекладі на зрозумілу мову згадка про дві частини одного й того самого народу - це вимога повної капітуляції України. Він дійсно багато разів це повторював. Тільки коли Росія не зможе далі воювати з Україною, вони перестануть товкти про один народ. І тоді відкриється можливість для пошуку компромісів і переговорів. На жаль, перемогу на виборах Зеленського російська верхівка сприйняла як ознаку того, що українці далі не готові воювати за свою незалежність. Це дає натхнення Путіну знову повторювати тезу про "один народ".

А загалом він говорив про обмін полоненими.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що переговори щодо обміну затриманими з Україною близькі до фіналізації, і цей обмін стане "масштабним".

"З приводу обміну: я думаю, що він буде таким досить великим, масштабним", - заявив Путін. За його словами, "це вже було б хорошим кроком вперед, в сторону нормалізації".

Як стверджує Путін, переговори з обміну утримуваними особами з Україною "близькі до фіналізації".

"Виходячи з міркування гуманності, ми підходимо до фіналізації переговорів, які ми ведемо в тому числі і з офіційною владою, тож, я думаю, що найближчим часом це стане відомо", - сказав Путін."

http://texty.org.ua/pg/news/editorial/read/96276/U_perekladi_na_zrozumilu_movu_Putin_ukotre
05/09/2019
Цитувати
 
 
+2 #3 Vasyl Prynts 08.09.2019 09:12
фактично Зеленський пожинає плоди роботи попередньої влади.Але історі покаже хто кращий.Поки що Зеленський слухняний хлопчик у Путіна.
Цитувати
 
 
-1 #2 Гость12 08.09.2019 08:11
Если бы не Зеленский, чихать Путину на все решения всех трибуналов, неужели это непонятно??????
Цитувати
 
 
-3 #1 Гость 08.09.2019 08:08
Это слишком. Вот Зеленский не трубит, что это он. А ведь правда ОН. Зеркаль работала при Порошенко, но никто никого не отпускал. У нас уже писатели обладают государственно значимой информацией? Так вот для писателя: Путин, который не желал даже обсуждать что-то с Порошенко (МИД вместе с Зеркаль), сейчас отпустил наших ребят потому, что он согласен разговаривать с ЗЕЛЕНСКИМ. Все сейчас захотели примазаться.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити