До саміту Україна-Євросоюз залишаються лічені тижні. Те, що цей саміт відбудеться 25 лютого, означає, що зараз в української держави та її лідерів є час виправити політичну ситуацію. Випустити на волю політв'язнів. Цей шанс їм дається. Всі інші справи, порушені проти неї, просто не спрацювали. І зараз найбільша загроза того, що мама вийде на волю після рішення Європейського суду. Тож потрібно було піти ва-банк та звинуватити її в новому злочині. Використали сфальсифікований козир, просто щоб очорнити її ім'я. Але довести в суді вони це просто не зможуть.
Про це в інтерв’ю dw.de Євгенії Тимошенко.  Детальніше

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #2 Антимунипулятор 26.01.2013 13:33
А ещё в 2000г. у власти находился днепропетровски й клан; Тимошенко же в 1997г., "сдав с потрохами" Лазаренко, занимала безоговорочно-прокучмовскую позицию, понятное дело что днепропетровски й не будет преследовать днепропетровско го (антикучмовскую позицию Тимошенко приняла лишь в 2000г.). Отсюда и полное отсутствие преследования Тимошенко вплоть до 2000г. И только смена власти не только на уровне фамилии президента, а и на уровне КЛАНА (при Ющенко днепропетровски е, как и прежде, были "в шоколаде"; всего днепропетровски й клан был у власти не менее 15 лет) - этому делу бы никто ходу так и не дал.
Цитувати
 
 
+1 #1 польовийкомандор 26.01.2013 12:03
Найбільша загроза владі, це коли Юля за гратами, а не на свободі!!! Коли вона вийде на свободу, розпочнеться черговий етап тривіальної боротьби за владу, в той час, коли Україна не потрібна ні нинішня ні влада Юлі, а є лише потреба докорінної зміни усіє влади, форми влади, державного устрою, мирні засоби реформування якої вичерпані!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити