Для тих, хто в мушлі: Тепер уже й представник Америки Волкер стверджує, що санкції проти Росії не за агресію проти України, а за невиконання "Мінська", - Михайло Басараб
Корисно прочитати свіже інтерв'ю Волкера для "Газета.ru". Цю розмову спецпредставника США можна стиснути в одне лаконічне послання: "Шановні російські недоумки, трохи знизьте свою заповзятість на Донбасі і дайте нам доламати Україну на виконання "Мінських домовленостей". Волкер прямим текстом говорить, що Вашингтон однозначно прийняв "Мінськ" як майданчик для нормалізації американсько-російських (!) взаємин.

Так звані "Мінські домовленості" у доволі невеликому інтерв'ю Волкер згадує чотирнадцять разів (!). Ними там пронизано все. Здається, наші славні керманичі таки змогли переконати навіть американців у тому, що альтернативи "Мінську" нема. Тепер вже й представник Америки стверджує, що санкції проти Росії не за агресію проти України, а за невиконання "Мінська". Тож виконайте "Мінськ" і санкціям кінець. Миротворці на Донбасі, за словами Волкера, також для того, щоб були виконані "Мінські домовленості". Будучи послідовним, Волкер погоджується, що основа проблем на Донбасі - це інтерес російськомовних громадян. І йому важко щось заперечити, бо якщо говоримо про "Мінські", то вони не про війну двох держав, а про відновлення порушених Україною прав мешканців Донбасу.

Ті, хто вважає, що ухвалений днями закон про "особливий статус" - це мертвий закон, який прийняли для галочки, мають право для оптимізму. Але ж так само голосування Верховної Ради у п'ятницю за "особливий статус" могло бути вашингтонською гарантією Кремлю. Ну щоб сказане в інтерв'ю Волкером не розбігалося з діями України. Не думали?
І ще. Не забувайте читати "Мінські домовленості". Не про них у фейсбуці, а сам текст цих клятих домовленостей.

Михайло Басараб, політолог
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #2 РУС 08.10.2017 17:53
светлана 08.10.2017 15:11
ВЫ ВООБЩЕ войну закончить хотите? Или тупо насаждать свою украинизацию и дальше?

А хто напав на Україну і утри мує 400 км українського кордону?!
Цитувати
 
 
-2 #1 светлана 08.10.2017 15:11
ВЫ ВООБЩЕ войну закончить хотите? Или тупо насаждать свою украинизацию и дальше?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити