Коли знаєш, що за Конституцією та Законом владою в Україні є народ, то фрази типу "ми обираємо владу", "влада вирішила" і т.п. - просто дратують
Не влада вони, вони "органи влади", тобто наші органи, і діяти не можуть від власного імені, а лише від нашого імені. А те що ми даємо нашим органам нами заправляти, то ми самі винуваті. От скажіть, що буде якщо дозволити нашому шлунку керувати нами?
А ще гірше, що ми навіть органів своїх конституційних не створили. Ще більш менш нормально з державними органами, але за вітсутності конституційних місцевих органів влади, державні органи розпухли і працюють з велики порушеннями.
Що робити? Відчути себе народом-власником національного багатства, вчитися бути владою - створювати будинкові, вуличні, квартальні комітети (Органи Самоорганізації Населення), що є частинами територіальної громади (ст. 140-143 Конституції), яка в свою чергу є частиною громади держави. Починати наводити лад зі своїх будинків та вулиць, а потім у селах та містах. І коли в наших будинках та містах буде лад - буде лад (конституційний лад) і в державі.

Ігор Запрудський, громадський діяч, правозахисник

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Ігор 10.06.2018 08:06
Ракова пухлина теперішні владні органи, негайна операція по видаленню з України.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити