Анонсовану гостру програму за участю нардепа зняли з ефіру 24 каналу
Вчора зі мною відбувся черговий випадок брутальної цензури на ТБ, повідомив Гео Лерос на своїй Facebook-сторінці.
Я 9 липня анонсував випуск програми "Перехресний допит" за моєю участю, який мав вийти 10 липня о 20:00 на 24 каналі, але... в цей час там показали випуск з улюбленцем Єрмака - Віктором Ляшком, кажуть, що мене раптово перенесли. У мене є інсайдерська інформація, що Єрмак намагається купити 24 канал, я чув про це ще три тижні тому. Розуміючи, що випуск зі мною можуть зняти з ефіру, я вночі написав пост, щоб це не відбулось.

Мене 10 липня попросили зустрітись ще раз, бо виникли додаткові питання. Але цього дня питання були зовсім інші, ніби писали їх в ОПУ, але я готовий до будь яких питань, тому відповів на всі та заявив на камеру, що у мене є інформацію про те, що Єрмак намагається купити 24 канал.

Випуск зняли. Вангую, що тепер на 24 каналі показуватимуть Єрмака.

Я дуже поважаю журналістський колектив 24 каналу, вдячний редактору програми за честь бути її гостем, але ми маємо зупинити цензуру, знищення свободи слова та брутальний наступ на демократію в Україні.

Я звертаюсь за підтримкою до українського суспільства та до всіх журналістів.

Поширте цю інформацію та підтримайте журналістів 24 каналу, бо скоро не буде жодного острівця правди в морі українського зомбо-ТВ.

Від редакції ВН: Напередодні 24 канал оприлюднив велике відверте інтерв'ю з Гео Леросом про "теплу ванну" для Зеленського та політичні амбіції Єрмака.

Інф. із сторінки Гео Лероса у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити