Ішлося про його ставлення до заборони в'їзду російським артистам, закону про мову і мовні квоти на телебаченні і радіо, розпуск парламенту, готовність до політичних союзів, ставлення до Путіна і бачення ВОЗ стосовно народовладдя у країні.
У день першого туру виборів президента України, перед оголошенням результатів екзит-полів у штабі Володимира Зеленського йшов міні-турнір з настільного тенісу. З переможцем повинен був зіграти кандидат. Турнір виграв кореспондент РБК-Україна, і перш, ніж почати партію, лідеру президентської гонки було запропоновано зіграти на інтерв'ю для видання між першим і другим туром виборів. Зеленський прийняв цю пропозицію, і програв за тенісним столом. Інтерв'ю відбулося у середу, 17 квітня, зазначають "Патріоти України".

Усю президентську кампанію Зеленського критикували за закритість – він віддавав перевагу спілкуванню з виборцями за допомогою відеозвернень, а на численних політичних ток-шоу за нього відбували представники штабу. Українці не чули відповідей лідера гонки на найбільш гострі питання, що турбують суспільство. Чинний президент Петро Порошенко розгорнув цілу кампанію з приводу необхідності дебатів кандидатів у президенти перед другим туром, намагаючись витягнути свого конкурента у публічну площину. Третій тиждень вся країна стежить за розвитком цього сюжету.

Складалося враження, що Зеленський свідомо уникає передвиборчих обіцянок, віддавши широку комунікацію на відкуп своїй команді. У зв'язку з цим дуже показова ситуація, що сталася перед початком запису цього інтерв'ю. Кандидат у президенти запитав, чи дадуть йому текст на узгодження. Ми заперечували, аргументуючи це тим, що один з членів його команди, нардеп Сергій Лещенко подавав законопроект про скасування норми про обов'язкове узгодження інтерв'ю. "А хто вам сказав, що Лещенко – член нашої команди?", – спитав Зеленський. У відповідь на наше здивування, кандидат сказав: "У нас унікальна ситуація, до нас приходять абсолютно різні люди, підтримують, допомагають, спасибі їм".

У підсумку, текст на узгодження ми домовилися не відправляти. Також штаб кандидата не запитував у редакції теми бесіди або приблизні питання. Крім того, Зеленський погодився дати РБК-Україна ще одне інтерв'ю, через півроку, у випадку обрання його президентом. Щоправда, поставив умову – після ще одного турніру з настільного тенісу.

"Уряд не повинен втручатися у культурне життя і ЗМІ"

- Ви дуже багато років грали у КВК.

- З великим задоволенням.

- Брали участь у турнірах.

- Так.

- А ви ніколи не звертали уваги, що в фінал виводили певні команди. Під час карабахської кризи – "Нові вірмени" і "Хлопці з Баку"...

- Так. Це, до речі, був дуже важкий момент у залі. Всі боялися страшних зіткнень. Я просто пам'ятаю це. У всіх цих об'єднаних ігор є позитивна мета. Я думаю, що у АМІКа ("Алєксандр Масляков і компанія", об'єднання, яке проводить офіційні ліги КВК, - ред.) була позитивна мета – об'єднання. Але це часто призводить до якихось конфліктів, на жаль. Особливо все, що стосується релігійних речей, і так далі. Але це було рішення АМІК.

- Ви ніколи не думали, що це може бути пов'язано з тим, що структура КВК була пов'язана з російською владою, з ФСБ? Ви не відчували цього?

- Я, чесно кажучи, на собі цього не встиг відчути, думаю, в силу моїх років. Я був занадто молодий, азартний. Для мене найголовніша мета була – я хочу виграти у КВК, я хочу стати переможцем, я хочу стати чемпіоном. Ми, до речі, були чемпіонами у 97-му році. І теж розділили чемпіонство. В силу, до речі, деяких речей, про які ви сказали вище. Нам говорили так: "Ну не може команда з Кривого Рогу бути чемпіонами". І ми були чемпіонами разом з "Новими вірменами", які потім заснували "Камеді Клаб".

А чи стояла за цим політика? Хлопці, не знаю. Немає цих відомостей. Думаю, Олександр Васильович Масляков - досить незалежна фігура, особливо в ті роки був, я так вважаю. Все-таки команда від України була чемпіоном, це вже про щось говорить. Потім українських команд стало все менше і менше. Може бути, хтось там за ним стояв. Не знаю, немає таких даних.

Але головне ось у чому у нас велика різниця, до речі, і "Кварталу", ми прорубали вікно – дійсно вільної комунікації з людьми, без редакторства наших реприз або текстів. Наступний етап був, ви самі знаєте, "Ліга сміху". Вона взагалі настільки вільна... Як би то не було, як би далеко ми не були і які б не були розбіжності з багатьма квкшниками – політичні і так далі - щодо України, Криму... Ми порвали там всі відносини по цих позиціях, так. Тим не менш, у "Лізі сміху" хлопці відверто кажуть: "Ну, звичайно, у вас дихається свободою, демократією". Це, звичайно, величезна перемога демократії в телебаченні і дійсно свободи слова. І це стосується не тільки "Ліги сміху". Ви на собі відчуваєте, в журналістиці. Вільна журналістика в Україні або вільна журналістика в Росії? Думаю, тут ви можете дати мені цілу лекцію...

- Не доводилося в Росії працювати, слава богу. У зв'язку з тим, що ви сказали, наступне питання. Як ви оцінюєте втручання держави в культурне життя? Чи має, наприклад, держава забороняти в'їзд російським артистам?

- Дивіться, їх же теж треба розділяти. Я розумію, чому спочатку заборонили. Тому що була інформаційна війна, дуже складна, однозначно. Була інформаційна війна. І деякі російські артисти перетворилися з артистів – взяти того ж Пореченкова і Охлобистіна – у політиків. Мало того, поїхали на Донбас, стріляли по нашим пацанам. Це катастрофа.
Повний текст

Інф.: patrioty.org.ua


sHreouOlDQM

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #2 Varnak 18.04.2019 18:42
У Луцьку на Театральному майдані побили 80-річну жінку, яка мітингувала проти Зеленського.

Про це пише волинське видання "Конкурент".

У суботу, 13 квітня, лучанка Людмила Філіпович вкотре вийшла з плакатом у центр міста. Аби вкотре провести одиночний мітинг проти кандидата в президенти Володимира Зеленського.

«Зеленський – наркоман?» - було написано на її плакаті.

Зі слів Людмили Філіпович, до неї підійшла жінка, на вигляд якій більше 50 років, і почала її ображати. А потім вирвала з рук плакат. Між жінками зав’язалась сутичка. Після чого невідома жінка вдарила Людмилу Філіпович рукою в обличчя.

«У мене тепер під оком величезний синець», – каже жінка. Вона буде знімати побої і написала заяву в поліцію.

Окрім того, зі слів Людмили Філіпович, за нібито протиправну агітацію на неї написав заяву у поліцію керівник штабу Володимира Зеленського у Луцьку Валерій Стернійчук. Він і викликав поліцію.

«Я написала пояснення, чому тут стою. Я не стверджую, що Зеленський наркоман, я запитую. У заяві голова штабу написав, що на плакаті у мене стоїть знак оклику. Насправді – знак питання. Він не додивився. Зі слів поліцейських, він відмовився від своєї скарги», - коментує Людмила Філіпович.

З її слів, вона знову вийде на майдан.

15/04/2019
http://texty.org.ua/pg/news/donnasol/read/92960/U_Lucku_pobyly_80richnu_zhinku_jaka_mitynguvala
Цитувати
 
 
+2 #1 Varnak 18.04.2019 13:50
"Говорять, що до Зеленського багато запитань, а відповідей немає, бо він уникає журналістів і дебатів. Але ж це відверта неправда. На всі запитання до потенційного президента, які в мене є як у виборця, Зеленський і його команда вже дали дуже відверті відповіді.

Як Зеленський ставиться до України? Дивимося відео, де він порівнює Україну з повією.
Як Зеленський здатен тримати удар і боротися з ворогами країни? Дивимося його вибачення перед Кадировим.
Як Зеленський ставиться до олігархів? Коломойський в недавньому інтерв’ю вже все пояснив: очікує від нового президента, що держава закриє очі на виведені з Привату гроші, та ще й заплатить йому з кишень платників податків 2 мільярди доларів.
Як щодо війни і перемовин з Росією? “Десь би посередині зійшлися”.
Які плани Зеленського щодо економіки? Дивимося, як остання серія Слуги Народу змальовує «співпрацю» з МВФ.
Компетентність? Вже легендарне відео про зарплати вчителів по 4 тисячі доларів за 200 мільйонів баксів.
Як Зеленський оцінює свою здатність до публічного лідерства? Усіляко уникає дебатів, навіть коли його перевага в опитуваннях виборців над опонентом складає 70% на 30%.
Що думає про його здібності власна команда і союзники? Відверто говорять, що до президентства не готовий.
Як щодо особистих якостей Зеленського? Дивимося остання телефонне включення в ефір 1+1: істеричність, блатна мова, відверта неповага до всіх глядачів.
Як щодо культурної сфери? Кандидат на вищу державну посаду систематично говорить російською ще перед виборами.
Як Зеленський буде звітувати перед виборцями? «Я вам нічого не винен!».

Не розумію, які ще запитання у вас залишилися до кандидата? Запитання одне і лише до нас: чому ми досі не хочемо почути чесні відповіді щодо Зеленського, які він нам вже щиро сам дав?"

Ivan Prymachenko
https://tverezo.info/post/94046
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити