На території України треба запустити всі механізми і державну підтримку навчання, роботи та підготовки кримськотатарської еліти, - Валентин Наливайченко
"Ціла цивілізація знищувалася і спалювалася", - Валентин Наливайченко розповів про розкриття архівів СБУ та НКВД з депортації кримських татар та "план повернення Криму".
Лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко вважає, що Крим було втрачено через системну помилку української влади. «Ключовою помилкою усіх українських гілок влади, зокрема, і президентів, було те, що представники кримськотатарського народу були майже не представлені в українських органах влади, як і на території України, так і в Криму. Маю на увазі уряд, суди, правоохоронні органи, зокрема, - СБУ», - наголосив політик в ефірі каналу ATR.

Крим було втрачено, але є шанс повернути, зауважив політик, який має власний план повернення Криму. На переконання Наливайченка, відстоювати власні національні інтереси представникам кримськотатарского народу потрібно у новоствореному  легітимному урядові Кримської автономії.

«На території України треба запустити всі механізми і державну підтримку на навчання, роботу та підготовку кримськотатарської еліти. Вони мають опікуватися питаннями самоврядування, вести реєстр населення Криму та усіх земель. Знати, хто втратив нерухомість і бізнес у Криму», - наголосив він.

Екс-голова СБУ навів приклад, як після зради кримської СБУ і, зокрема, «Альфи», на території України були створені нові підрозділи кримської служби безпеки, пізніше так само була створена і прокуратура Криму.  

«Крим ми точно будемо повертати, і ці інститути, люди, еліта кримськотатарского народу готуватиме підґрунтя для повноцінного повернення на рідну землю. Ця земля належить їм, а не агресору», - наголосив лідер Руху «Справедливість».

Інф.: spravedlyvist.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити