Росіянам достатньо прийняти лише одне рішення, яке б урегулювало конфлікт на Донбасі
За словами спецпредставника США з питань України Курта Волкера, Росія відмовляється виводити свої війська з окупованого Донбасу для введення миротворчої місії ООН, пише УКРОП із посиланням на znaj.ua.

"Все залежить від того, чи погодиться Росія відвести свої війська з Донбасу і дозволить силам ООН взяти під свій контроль ситуацію з безпекою. І коли це станеться — тоді настане черга України виконувати зобов’язання по Мінським угодам — як місцевих виборів, особливого статусу і так далі. Зараз я дійсно не бачу підстав сподіватися, що Росія вже готова це зробити", — повідомляє Волкер.

Нагадаємо, що в січні Курт Волкер зустрічався з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. На зустрічі представник США дав чітко зрозуміти: якщо Росія нібито хоче миру на Донбасі, миротворці – найкращий спосіб врегулювати конфлікт.

«Росіяни відповіли, що у них є певні конструктивні ідеї, і я розраховую, що вже в березні ми їх почуємо. Отже, я б не поспішав говорити, що ідея мертва. Я ще чекаю пропозицій від РФ», — заявив Волкер.

Інф.: укроп.org


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити