Варто зауважити, що міський тервиборком контролюють представники партії "Слуга народу"
Центральна виборча комісія скасувала постанову Уманської міської територіальної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидата на посаду мера Умані Олександра Цебрія, зазначають "Патріоти України".
"Суб'єкт звернення просив, зокрема, визнати протиправною бездіяльність Уманської міської територіальної виборчої комісії по неповідомленню про виявлені недоліки в поданих у цю виборчу комісію документах для реєстрації кандидата на посаду Уманського міського голови Цебрія О.В., висунутого зазначеної місцевою організацією політичної партії. А також - у зв'язку з цим скасувати постанову зазначеної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидата на посаду Уманського міського голови Цебрія О.В.", - повідомляє пресслужба ЦВК.

За підсумками розгляду скарги, а також пояснень членів Уманського міської ТВК, ЦВК визначила, що тервиборчком спростував твердження про бездіяльність.

Крім того, Уманська міська ТВК зобов'язується до 21:00 30 вересня 2020 року повторно розглянути документи, подані для реєстрації Цебрія, відповідно до вимог Виборчого кодексу України і з урахуванням постанови ЦВК, і невідкладно поінформувати ЦВК про прийняте рішення.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити