Святкувати День захисників чужої Вітчизни, які закатували Героїв Крут – це блюзнірство
"Величний лицарський подвиг героїв Крут вартий того, щоб 29 січня залишилося в історії не лише трагічною датою, а датою вшанування перемоги духу, перемоги справжніх Героїв, які є взірцем патріотизму, національної волі, честі і самопожертви заради Батьківщини. Тому самовідданий подвиг молодих героїв заслуговує на те, щоб Днем захисника Вітчизни стало 29 січня”, – таку думку висловив у коментарі для порталу "Воля народу" незалежний політичний експерт Михайло Роль.

"Натомість, у нас, наче в "королівстві кривих дзеркал" усе навпаки. 23 лютого вшановується армія чужої держави, яка й закатувала тих студентів, і саме в лютому 1918 року вдерлася в столицю України, потопивши її в крові. Тому, це вершина блюзнірства, коли громадянам України щороку нав’язуються замасковані під День захисника Вітчизни урочистості з нагоди чергової річниці створення окупаційної більшовицької Червоної армії. Це свято іншої держави, до якого ні наша Вітчизна, ні її захисники не мають жодного стосунку. Саме Червона армія розпочала криваву війну проти України, окупувала нашу суверенну державу, надовго придушивши нашу незалежність.

Я вважаю, що необхідно відзначати День захисника Вітчизни саме 29 січня, коли 300 молодих захисників Батьківщини ціною власного життя зупиняли більшовицькі війська. Доцільно в цей день також вшановувати всіх полеглих і живих захисників Батьківщини, які героїчно боролися за свободу і незалежність українського народу: Січових Стрільців, вояків УПА, воїнів Великої Вітчизняної війни, воїнів-Афганців, воїнів Збройних Сил незалежної України. Визначні дати повинні мати реальне історичне підґрунтя і стати вагомими чинниками згуртування української нації", - відзначив експерт.  

Історична довідка:
Як відомо, святкування дати 23 лютого було встановлене Троцьким  з нагоди перемоги Робітничо-Селянської Червоної армії під Нарвою і Псковом над німецькими завойовниками (хоча навіть російські історики ставлять під сумнів і цю перемогу, і сам факт існування на той час Червоної армії). Потім упродовж десятиліть ця дата відзначалась на терені СРСР як День Радянської Армії.

Із зникненням країни Рад та її армії президент Єльцин зберіг цю дату для історії
Росії, але з оновленою назвою - День захисника Вітчизни. За відпрацьованою звичкою не забарилась це зробити і тодішня влада незалежної України
Офіційним Днем збройних сил України є інша дата – 6 грудня, а 14 жовтня (у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці) традиційно вшановується Українське козацтво і УПА.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити