Віктор Муженко підбив підсумки воєнного стану
Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив про готовність української армії до повномасштабного вторгнення з боку Росії. Про це він повідомив в середу, 26 грудня, під час засідання Ради національної безпеки і оборони щодо підсумків режиму воєнного стану.

За його словами, під час дії воєнного стану Генштаб підтвердив "спроможність розгорнути міжвидові угрупування військ у разі загрози прямого вторгнення з боку Росії".

Окрім того, під час навчальних зборів більше 30 тисяч резервістів поновили свої навички. "ЗСУ готові, в короткий термін, суттєво наростити чисельний склад бойових підрозділів за рахунок професійного та мотивованого оперативного резерву", - пояснив Муженко.

Очільник Генштабу ЗСУ додав, що режим воєнного стану дозволив налагодити взаємодію між армією та органами державної влади.

Нагадаємо, що 26 грудня президент Петро Порошенко під час засідання РНБО оголосив про припинення воєнного стану.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято в зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. В результаті незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити