Збройні Сили України у змозі очистити територію Донецької і Луганської областей, а також Криму від окупантів
Але розв'язання питання військовим шляхом призведе до численних жертв.
Зокрема й серед мирного населення. Таку думку висловив секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов.
"Ми можемо повоювати за Крим", – заявив він.

І додав, треба мати на увазі, що Україна не може допустити, аби сотні тисяч людей полягли під час таких військових операцій.

У нас якраз є розуміння того, де є ця межа. Але це не значить, що у разі необхідності ми не будемо цим користуватися,
– зазначив секретар РНБО.


Данілов: Занадто мало ось цього "ми занепокоєні"

Він розповів, що був дуже вражений, коли багато партнерів України підтримали "Кримську платформу". Але після цього мають бути дії.

Данілов нагадав, що зараз у Криму відбувають порушення прав людини. Їх забирають до в'язниць, катують, позбавляють можливості жити. "І ось це словосполучення "ми занепокоєні" на сьогодні, я вважаю, занадто замало для того, щоб все це продовжувалося в сучасному світі", – наголосив він.

За його словами, це мали б бути активні дії як економічні, так і фінансові. Однак про військову складову не мовиться, тому що в сучасному світі це неможливо. Адже через це буде гинути велика кількість мирного населення.

Ситуація в окупованому Криму: останні новини

Окупанти 4 вересня провели обшук в будинку заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла. Політика затримали і відвезли в невідомому напрямку.
Згодом прокремлівські силовики провели ще низку незаконних обшуків. Серед затриманих 3 – 4 вересня кримських татар виявився родич першої заступниці міністра закордонних справ Еміне Джапарової Асан Ахтемов. Також у слідчому ізоляторі Сімферополя перебуває його брат Азіз.
Затриманих звинуватили в "організації диверсії на газопроводі" у селі Пермовайське в окупованому Криму. Адвокат братів Ахтемових повідомив, що з кримчан російські спецслужби силою вибивали свідчення.

Автор: Марина Васильєва
Інф.: 24tv.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити