За словами секретаря РНБО, російські ракетні комплекси в Криму і на східних кордонах здатні нанести удар фактично по всій території України
Росія зосередила вздовж кордонів величезну армію і ракетні комплекси, які можуть нанести удар практично по всій території України.
Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Радіо Свобода".

"Два корпуси, які входять до складу восьмої російської армії, фактично виконують функцію, яку виконували штрафбати під час Другої світової війни. Їх завдання - затримати просування наших військ до підходу основних сил. Але де вони дислокуються? Побудована потужна військова інфраструктура вздовж нашого кордону. Росія проти нас оперує не батальйонами або дивізіями, а арміями", - заявив Турчинов, наголосивши на відсутності ознак нормалізації ситуації.

Також він згадав перекидання частин Каспійського флоту РФ в Чорноморський басейн. Крім того, Турчинов зазначив, що російські ракетні комплекси в Криму і на східних кордонах здатні нанести удар "фактично по всій території України".

"У цій війні Росія, на жаль, має союзників, яких ми вважаємо нашими стратегічними партнерами. Одним з найнебезпечніших для нас є так званий проект "Північний потік-2", це реальний виклик для нас, і випробування для нашого партнерства із західними колегами, тому що втрати, які ми відчуваємо, на порядок більше, ніж ті кредити, які нам сьогодні пропонують", - заявив Турчинов.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+4 #1 Ігор 17.06.2018 16:31
Турчинов а, ти укріпив кордон України? Порошенко а ти створив територіальну оборону в Україні? Полторак а ти створив боєздатну армію і нові типи озброєнь?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити