Наступна акція пройде в Києві 18 лютого
Мітинг за участю лідера РНС Міхеіла Саакашвілі у центрі Києва завершився, частина учасників вирушила автопробігом до маєтку президента Петра Порошенка у смт.Козин.
Як заявив зі сцени на Європейській площі нардеп Юрій Дерев'янко, учасники мають намір провести наступну акцію 18 лютого. При цьому президента України закликали "прийти в цей день на Майдан і заявити про свою відставку".

На мітингу виступив Герой України Степан Хмара, який висловився за необхідність дострокової відставки Порошенка (див. на відео з 3 хв. 56 сек.) - Ред.:

Наразі учасники автопробігу їдуть Столичним шоссе у напрямку Козина під націоналістичні пісні, проголошуючи "Ми вимагаємо відставки президента".

Доїхавши до Козина, учасники автопробігу влаштували імпровізований мітинг, гукаючи "Петро, виходь!" та закликаючи його прийти на Майдан 18 лютого. Саакашвілі до Козина разом з автопробігом не поїхав.

Біля в'їзду до маєтку вже під час прибуття учасників автопробігу чергували 2 кордони поліції, які забезпечують порядок на місці.

Як повідомили у "РНС", учасники акції намагалися запустити дрон над маєтком, але, за їхніми словами, там стоїть "глушилка", яка не дає техніці піднятися вище 5 метрів і збиває сигнал.

Наразі ситуація під маєтком президента спокійна.

Як відомо, раніше Міхеіл Саакашвілі заявив, що 18 лютого на черговому мітингу оприлюднить список кандидатів на правлячі посади в українській владі.

"Ми опублікуємо фотографії будинків та адреси депутатів, які повинні голосувати за відставку Порошенка. Ми поїдемо до них додому і розповімо, чого ми від них хочемо", - заявив він.

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити