Представники органів влади підписали абсолютно колаборантський "мирний" договір, який насправді є повною здачею України
Таку думку в ефірі хард-ток-шоу "DROZDOV" (яке йде щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив перший Генпрокурор незалежної України Віктор Шишкін.
«Звернімо увагу на "нові обличчя" у парламенті. Чим вони виділяються? Байдужістю до деяких справ, низьким професіоналізмом, іноді тотальним неуцтвом, популізмом, а найголовніше – не враховують ні свої, ані чужі помилки», – каже гість програми.

Шишкін зазначає, що нова політична система мусить відрізнятися від старої, а тому її представникам необхідно говорити людям правду. Водночас, і народ мусить прагнути до освіченості.

«Є два виходи: або ми беремо автомати в руки, або книги. Якось прийшли до мене хлопці, які воювали на Донбасі. Вони хотіли виробити схему побудови нової держави. Я ж їм відповів: «Чому ви не користуєтеся тим, що було розроблено до вас? Ви читали положення та аналіз Мінських договорів?». Ті покивали головами, мовляв, ні. Хоч варто було б з цим ознайомитися, оскільки там показана вся гниль нашої політичної влади і Порошенка. Адже вони підписали абсолютно колаборантський мирний договір, який насправді є повною здачею України. Для того, щоб давати оцінку політиці, обов’язково треба бачити першоджерела. Але ніхто не хоче читати», – зазначає гість студії.

Перший Генпрокурор незалежної України підкреслює, що громадяни не читають інформацію, навіть подану на блюдечку.

«Домінує у народу ледарство. Люди не знаходять у собі бажання читати і бути освіченими. Якщо суспільство не готове до перебудови, то ефективно це зробити взагалі не вдасться. Тільки свідома критична маса людей вийшла на Майдан, але їхню перемогу присвоїла собі і гнила біомаса. Єдиний вихід для тієї меншості взяти владу авторитарним способом і нав’язати диктатуру ватній більшості. Хоч можна розпочати і серйозне просвітництво. Щоправда, я ним страждаю вже третій рік і мене дивує зашкарублий «москальський патріархат» в Україні», – додає Шишкін.

Інф.: zik.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Харитон 30.01.2018 16:45
А де ж конструктивні пропозиції? Наприклад, чому б не обмежити право реєструвати партії серйозними вимогами? Навіщо 320 партій, навіщо "блоки" під одну людину? Це ж корито корупції і шантажу. Що цікавого запропонував автор, крім звичного вже скигління? Якісь живодери, а не публіцисти.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити