Богдан Яременко: "Усі брешуть, що хочуть їх виконати"
Поки Путін не візьме на себе відповідальність за агресію, жодні угоди не мають сенсу.
Основна проблема Мінських домовленостей не просто в тому, що вони були брехнею з моменту задуму, оскільки ніколи не були шляхом досягнення миру, а лише способом знайти вихід з проваленої української авантюри Путіна за рахунок України.

Мінські домовленості перетворилися з часом на суцільну брехню.

Усі брешуть, що хочуть їх виконати.

Росія бреше, що хоче, а насправді прагне мати важіль тиску на Україну і Захід, а тому хоче конфлікт в тому вигляді, в якому він існує зараз.

Мінські домовленості ніколи не були шляхом досягнення миру, а лише способом знайти вихід з проваленої української авантюри Путіна за рахунок України

Україна вустами Порошенка бреше, що виконає Мінські домовленості. Не виконає, бо не готові українці погодитися на поразку у вигляді капітулянських політичних вимог Мінська.

США, Франція і Німеччина брешуть, що хочуть реалізувати Мінськ.

Якби хотіли, шукали б не спосіб переконати українців виконувати політичну частину угод, а як примусити Путіна взяти на себе відповідальність за цей конфлікт (перша і мінімально необхідна умова для початку пошуку будь-яких миротворчих сценаріїв).

Захід розуміє можливості України, Росії, свої і просто хоче, аби не стало гірше.

З річницею (другі Мінські домовленості уклали 12 лютого 2015 року, - Gazeta.ua).

Богдан Яременко, дипломат, громадський діяч
Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Igor Glas 19.02.2018 13:01
Яку відповідальніст ь може взяти путлер, автор ти що з дуба впав,тільки силовим методом можливо викинути орду з України.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити