Сьогодні, 19 листопада, Михайло Саакашвілі зібрав мітинг під Верховною Радою
Міхо,  як і обіцяв, оприлюднив "своє особисте політичне рішення".
"Страна" провела онлайн-репортаж із сьогоднішнього Віче.
Головне:
Саакашвілі
заявив, що готовий очолити український уряд. Раніше він говорив, що не має президентських амбіцій в Україні.

3-го грудня МіхоМайдан збирається провести в Києві "народний імпічмент" за сценарієм міста Сміли, де під тиском протестувальників зняли секретаря міськради.

Міхо вперше порівняв Порошенка з Путіним. Раніше президента порівнювали тільки з Януковичем.

14:01 Дістали папірці, щоб співати гімн Міхомайдану. Віче йде далі, але трансляція "МіхоТВ" закінчилася. Головна частина мітингу позаду.

13:59 "3 грудня - це час Х для них і для країни". Міхо каже, що до цієї дати буде їздити по Україні "піднімати народ".

13:57 Заговорив про створення нового уряду. "Я готовий допомогти. Я готовий очолити цей уряд, якщо потрібно". Міхо мітить у прем'єри!

13:56 "Україні потрібно 12-13% економічного зростання".

13:55 "Коли порохоботи вам скажуть, що порятунок своїми силами неможливий, то подивіться на Смілу. Народний імпічмент працює. І він запрацює в Києві".

13:53 За словами Саакашвілі, депутатів на засідання місцевої міськради збирали за допомогою поліції, яка розповідала учасникам протесту, де ховаються обранці. У присутності Міхо зняли секретаря міськради.

13:51 Те, що відбувалося в Смілі - те ж буде відбуватися і в Києві, попереджає Міхо. "Вони вкрали всі гроші, які люди зібрали на оплату за тепло".

13:49 Коли влада починає діяти такими методами, тоді приходить її кінець, говорить Міхо. "Ці покидьки реально не знають, як працювати". Міхо показав світову карту з ВВП на душу населення в різних країнах. У нас цифри - на рівні гірших африканських країн.

13:47 "Місяць тому вони позбавили мене охоронців. Тепер журналістів. А вчора побили мого водія, коли він виявив машину СБУ, яка за мною стежила".

13:45 Порівнює Порошенка з Путіним. Згадує, як із Росії депортували грузинів після того, як Тбілісі підтримав Помаранчеву революцію. "Тепер в Україні з'явилися люди, для яких Путін це ідеал".

13:44 Міхо на сцені. "Дуже добре, що ми можемо кричати "Банду геть" о Скайпу". Це він про прямі включення з регіональних МіхоМайданов. "Нас дивляться 250 тисяч чоловік".

13:41 Площа Конституції щільно забита народом.

13:39 Хмара закликає скоротити фінансування поліції, Нацгвардії і СБУ. "Ненормально, коли Нацгвардія екіпірована краще, ніж на фронті".

13:37 "Ми з грузинами брати, і у нас є спільний ворог - Москва", - говорить Хмара, коментуючи викрадення грузинів у Києві.

13:35 На сцені - колишній дисидент Степан Хмара. "Ми не маємо право дати їм розтоптати гідність".

13:34 Зі сцени говорять про річницю Майдану, яка починається 21 листопада.

13:32 На Віче зараз близько 500 осіб.

13:29 "Тільки закон про імпічмент врятує нас від усяких майданів", - Дерев'янко.

13:27 "Нам потрібен закон про імпічмент, який має запрацювати". Скандують "Імпічмент!"

13:24 Дерев'янко каже, що Порошенко пішов по шляху Януковича.

13:23 "Ці команди (викрадати прихильників МіхоМайдану - Ред.) дає президент Порошенко, щоб залякати всіх нас".

13:21 "Пан Порошенко хоче показати, як він брутально буде викидати людей з України".

13:19 Дерев'янко каже, що мова йде про двох грузинів з АТО і двох журналістів.

13:16 Біля мікрофону автор законопроекту про імпічмент Юрій Дерев'янко. Каже про викрадення чотирьох соратників Міхо. "Ніхто не знає, що з ними. Ні друзі, ні рідні. Ніякої інформації від влади".

13:13 "На цьому тижні в парламенті до мене підійшов депутат, який займається рейдерством, і почав мене шантажувати. Сказав: якщо ти не перестанеш розслідувати мої справи, я заллю тебе інформаційним лайном". Імені його Лещенко не назвав, хоча в натовпі пролунали крики: "Прізвище?"

13:10 "В АП зараз головна проблема - це НАБУ, з яким потрібно розправитися до виборів президента - до весни наступного року. Йде тотальний сценарій зачистки".

13:09 Скасували закон, який вимагає конкурсу для губернаторів. Тепер Порошенко може призначати їх просто вручну, нагадує Лещенко.

13:06 Слово взяв Сергій Лещенко. "На цьому тижні парламент повинен був відкрити дорогу антикорупційному суду ... 144 голоси "за". Це ганьба. Для прийняття рішення потрібно 226 голосів". Члени БПП Кононенко, Березенко, Дубневич, Недава.

13:05 Заговорили про програмне Віче 3 грудня. Скандують "Імпічмент!", "Порошенка - на нари, собаку!"

13:01 Ого. Пролунав заклик до фізичного знищення тих, хто порушує конституційний порядок. "Ми їх винесемо нафіг із тих місць і крісел". Це говорить один з солдатів АТО.

13:00 Зі сцени знову йдуть розмови про викрадення людей в Україні - зокрема, одного з атошників, який підтримував Міхо. "Цим кроком президент і СБУ поставили себе поза законом. З учорашнього дня вони не є для нас владою".

12:59 "Шановні протестанти, ми з вами!"

12:57 Йде пряме включення активістів із Тернополя.

12:55 Григорець махає булавою і закликає озброювати народ.

12:53 Прізивет киян створити прецедент прямого народовладдя. Григорець пропонує рефрендум про скасування рабства в Україні. "Кожен з вас повинен управляти державою".

12:47 Виступає Василь Григорець, глава Горішковского сільради Вінницької області. Пропонує хвилину мовчання за загиблих у "котлах".

12:45 "Європейські структури морозяться, українські журналісти мовчать".

12:44 "Українська влада співпрацює з диктаторськими режимами. Зараз бояться до нас їхати, тому що говорять: у вас там беззаконня, постійно порушуються права людини".

12:43 Згадують обмеження прав журналістів в Україні - головним чином, іноземних.

12:40 Ведучий згадує про викрадення журналіста, який входив у команду Саакашвілі. "Людину викрали, накинувши мішок на голову".

12:37 Сміла Черкаської області - 70-тисячне місто. Місцеві жителі перекрили дорогу, вимагаючи подачі тепла, і тільки після цього влада включила опалення. У протестах брав участь Саакашвілі.

12:36 Більше місяця в місті не було тепла, говорить місцевий активіст Віктор Овчаренко. Влада не давали туди газ через величезні борги приватної газорозподільних компаній перед "Нафтогазом".

12:33 Мітинг почався. Розповідають про події в місті Сміла, де проходив мітинг проти політики влади, яка залишила місто без тепла в опалювальний сезон.

Інф.: strana.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Петро 19.11.2017 22:14
Якщо ця влада вдастя до насилля над простувальнікам и в Киеві народ візметься за оружіе!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити