Путін почав відмовлятися від квазіреспублік. Для Кремля Донбас - це операція з прикриття окупації Криму
Мешканці Донбасу потрібні Путіну лише в якості "своїх" виборців в Україні.
Для Кремля Донбас - це операція із прикриття окупації Криму. Про це на каналі OmTV.UA заявив український журналіст Роман Цимбалюк, кореспондент УНІАН у Москві.

Кремлівські ляльководи забули поздоровити своїх підопічних на Донбасі. Чергова річниця приходу "русского мира" в "Домбас" у Росії залишилась непоміченою.
Путіну мешканці Донбасу потрібні лише у якості своїх виборців в Україні.

Як тепер Донбас буде годувати всю Україну, якщо там нічого не залишилось?
Донбас повинен повернутися в Україну на умовах, які є для всіх інших регонів. Ніякого "особливого статусу" не може бути в принципі. Донбас фактично вже 6 років живе в особливому режимі "русского мира".
Звичайно має бути відновлений контроль України над своїм кордоном. А голосувати мешканцям окупованого Донбасу можна дозволити лише через термін, протягом якого вони були в окупації. А це вже 6 років. Це стосується і Криму.
Якби не було війни, то ці люди в Україні голосували б за партію кума Путіна Медведчука і тягнули б нас до Росії. Для Путіна головне, щоб жителі Донбасу могли голосувати на всеукраїнських виборах.
Якщо хтось хоче жити в Росії, то просто береш і переїжджаєш. Можна було б це зробити і без танків.
Для Кремля Донбас - це операція із прикриття окупації Криму. Поки вони стріляють на Донбасі, питання Криму поки, ніби, й не стоїть.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити