Медведчук запропонував Зеленському змінити Конституцію в частині особливого статусу Донбасу
Лідер партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що готовий об'єднатися з "Слугою народу" для зміни Конституції.
Про це одіозний політик заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".
"З урахуванням того, що мається на увазі кількісний склад фракції партії" Опозиційна платформа - За життя" (а це 50 осіб) і тих депутатів, які вже на сьогоднішній день пройшли і будуть у фракції "Слуги народу", ми точно можемо внести зміни до Конституції щодо особливого статусу", - зазначив він.

Медведчук додав, що особливий статус Донбасу є головною частиною Мінських угод поряд із прийняттям закону про амністію, закону про вибори, введенням у дію закону про особливий статус, внесенням змін до Конституції в частині особливого статусу.

"Тут ми готові допомогти партії " Слуга народу" і разом створити цю конституційна більшість, щоб проголосувати за ці зміни. Якщо мир, програма миру, реалізація миру на Донбасі дійсно буде найголовнішим стратегічним завданням для тієї партії, яка створить коаліцію", - підкреслив він.

Лідер ОТЗЖ вважає, що спершу потрібно "встановити мир і припинити бойові дії", а вже потім вирішувати інші державні питання.

"А потім уже (або паралельно, разом з цим) вирішувати питання економічного характеру, організаційного, формування органів влади і управління. Питання миру все одно знаходяться на першому місці. І в цій ситуації ми готові надати таке сприяння для того, щоб конституційною більшістю внести зміни до Конституції. Природно, ми будемо підтримувати і голосування інших законів, які представляють політичну частину Мінських угод, які я перерахував. Думаю, що парламент у першу чергу повинен сконцентруватися саме на цьому", - підсумував Медведчук.

Інф.: antikor.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити