Сьогодні, 25 лютого, виповнюється рівно три роки з дня інавгурації президента України Віктора Януковича. Напередодні глава держави в прямому ефірі програми "Діалог з країною" відповів на запитання українців. А 1 березня планується прес-конференція Віктора Януковича для представників ЗМІ у столичному "Українському домі".
Екс-народний депутат Степан Хмара, аналізуючи роки правління Віктора Януковича, заявив, що за цей час Україна дуже змінилася, але в гірший бік. Політик упевнений, що за останніх три роки в державі "повністю був зруйнований конституційний лад і встановлена ​​державна система за принципом мафії", на чолі якої стоїть Віктор Янукович.

 "Ми бачимо, як суди можуть позбавити депутатів мандатів, забрати власність, бандита можуть випустити на волю, а невинного, небажаного - посадити, сфабрикувавши проти нього справу. Судова система перестала існувати як окрема гілка влади взагалі. Вона обслуговує владну мафію. Правоохоронна система теж на службі мафії", - підкреслив екс-нардеп.

 Змінити ситуацію в Україні можуть тільки самі українці, якщо «прокинуться» і почнуть чинити опір. А від опозиції чекати чогось доброго теж не варто, оскільки вона занадто слабка.

 «Якщо вона почне діяти відповідно, вимагати від президента анулювати свої підписи під антизаконними документами - тоді і суспільство вийде і змете цей режим», - висловив думку Степан Хмара.

 Полегшити свою ситуацію Віктор Янукович може тільки в одному випадку, якщо «покається, схаменеться і вибачиться перед українським народом за те, що він його образив, порушуючи закони». Наступні два роки, прогнозує екс-нардеп, від президента, як і колись, не варто чекати нічого хорошого, «тільки страшні речі». Але треба організовувати опір.  

 «Їх можна тільки скинути і тільки волею народу. Ніякими виборами це змінити не можна і це треба запам'ятати. Янукович просто так від влади не піде».

 Крім того, на думку політика, нинішня влада дуже боїться Москви і заходу, а тому намагається встановити такий порядок, як в Росії - «бандитський, недемократичний, антиконституційний». У зв'язку з цим зараз в прискореному темпі українська влада готується "здати ГТС взамін на зменшення ціни на газ для олігархів».

Інф.: uaonline.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити