Браво фюреру!
Тут допіру дрібний фюрер Партії регіонів, ну той, який стоїть у певній позі зі знаковим жестом, розповів, що ходити в Раду у вишиванках незаконно. Ух ти, вперше Партія регіонів згадала про дрес-код.
Це дуже тонкий крок - усіх депутатів одягнути в регіоналів.
Ідея дрібного фюрера Партії регіонів проста: якщо не зміг зрубати грошей у бізнесі, навіщо тобі йти в політику? А що, звучить заманливо: якщо не зміг спорудити свій бізнес, навіщо намагатися керувати країною? У цьому й різниця між нами і ними. Я хочу, щоб люди керували країною, а вони хочуть керувати людьми. Гаразд, кинемо пафос і повернемося до вишиванок. Детальніше...

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Перигей 16.03.2013 12:24
Знов цей "запідздалий" грамотєй вирішив наслідити у ЗМІ. В дійсно ж такі як він, та інші ВОНИ, не одне скликання керували з трибун і РАди, і з кабінетів кабінету міністрів. Ефект був такий же +- 0,5% гірше/краще.
При них розгромили(точн іш розікрали усю виробничу базу колишньої УРСР), при них та й ВОНИ ж самі: і біло і чорнокомірцеві злодюги, ставали олігархами.При них, і ім подібних, фактично зннщено науку, й заурядну середню освіту.Злочинність як зростала при них, так і зростає досі як жидівський процент, та інші мають місце і будть мати інші чарівності "пакращення" життя людського.
Аж навіть "досягнення" майже європейські маємо та такі,що ЄСа побоюється прийняти нас до себе, бо не зможуть нам забезпечити наші "підвищені" проти їхніх правові, соціальні, побутові та інші вимоги, яких вони ще не досягли.
А якщо реально, то ВОНИ просто знов хочуть дірватися до керма, яке зайняли
конкуренти, тому знов згадують про народ, про його "волю..., права, єдність" та інші словоблуддя, якими в черговий раз "лікують" неорганізований , на жаль не маючий ні особисто власної, ні хоча б натовпної, гідності український люд.
Цитувати
 
 
0 #1 ХХХ 20.02.2013 15:36
Ви вже кэрували. Надывылися, бильше не хочемо!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити