8 червня відбувся з'їзд політичної партії "Сила права". З баченням Стратегії дій політичної сили виступив Лідер партії Андрій Сенченко.
Про це повідомляє прес-служба політичної сили.
У своєму виступі Андрій Сенченко підкреслив, що «Історичне завдання партії «Сила права» – зберегти незалежну українську державу, зробити її опорою і надією кожного українця.
Стратегічна мета нашої партії – відновлення повноцінного миру і територіальної цілісності України та розбудова сильної, правової, демократичної держави, що цінує і поважає кожного громадянина, піклується про його добробут, гарантує і захищає його права, забезпечує безпеку.

Нашим практичним завданням є розробка і реалізація державної політики, спрямованої на досягнення визначеної стратегічної мети. Це можливо лише за умови формування центральних і місцевих органів влади, здатних забезпечити реалізацію такої політики, та впровадження ефективного парламентського і громадянського контролю над діяльністю виконавчої владі.

Вважаю, що гідна мета і чітке розуміння стратегії дає нам право претендувати на роль стрижня  проукраїнської демократичної коаліції в новому парламенті країни».

З’їзд затвердив склад команди партії для участі в позачергових парламентських виборах.

Повний текст виступу Андрія Сенченка читайте тут.

Інф: day.kyiv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити