Голова УНКП Олег Соскін дав ексклюзивний коментар для порталу "Воля народу" щодо майбутніх виборів депутатів Київради та мера столиці.
Про участь у київських виборах уже заявляють деякі колишні столичні керманичі та політики. Яке Ваше ставлення до ймовірних учасників наступних виборчих перегонів та як Ви оцінюєте їхні шанси?
-
Вибори київського міського голови та Київради з кожним днем стають все ближчими. Практично вже розпочалось дефіле певних персон, які так чи інакше заявляють про своє бажання взяти участь в боротьбі за посаду міського голови. Виокремилась ціла низка таких фігур, які будуть брати участь у цих перегонах.

Перше, ніж давати їм характеристику, потрібно сказати, яким критеріям повинні відповідати ці особи та їхні команди.
По-перше, це мають бути кияни, які прожили  в Києві не менше 30-40 років.

По-друге,  це повинні бути особи, які мають великий досвід – менеджерський, політичний, громадський, і можуть показати киянам своє портфоліо, що вони зробили для Києва, для столичної громади, і що вони та їх команди мають план, як вивести Київ з руїни, до якої Голова УНКП Олег Соскін дав ексклюзивний коментар для порталу "Воля народу" щодо майбутніх виборів депутатів Київради та мера столиці.

Про участь у київських виборах уже заявляють деякі колишні столичні керманичі та політики. Яке Ваше ставлення до ймовірних учасників наступних виборчих перегонів та як Ви оцінюєте їхні шанси?
- Вибори київського міського голови та Київради з кожним днем стають все ближчими. Практично вже розпочалось дефіле певних персон, які так чи інакше заявляють про своє бажання взяти участь у боротьбі за посаду міського голови. Виокремилась ціла низка таких фігур, які будуть брати участь в цих перегонах.

Перше, ніж давати їм характеристику, потрібно сказати, яким критеріям повинні відповідати ці особи та їхні команди.

По-перше, це мають бути кияни, які прожили  в Києві не менше 30-40 років.

По-друге,  це повинні бути особи, які мають великий досвід – менеджерський, політичний, громадський, і можуть показати киянам своє портфоліо, що вони зробили для Києва, для столичної громади, і що вони та їх команди мають план, як вивести Київ з руїни, до якої його довів правлячий режим бандократії Януковича.

По-третє, вони повинні бути жорстко критичними. Необхідно дати абсолютно реальну, правдиву оцінку діяльності в Києві Черновецького і проаналізувати ті страшні речі, які він зробив, підготувавши Київ до відкритої руїни. І діяльність Попова, як представника чужинців, мародерів, які на догоду правлячому режиму грабують Київ і нищать його. А також потрібно дати дуже жорстку характеристику Герезі, секретарю міської ради, та її сімейству, яке опікується лише своїм бізнесом. Адже вона завдає величезної шкоди місту Києву. А також лялькам-депутатам Київської міської ради, з  мовчазної згоди яких чиняться злочини проти української столиці та громади Києва.

По-четверте, кандидат на посаду київського міського голови має бути людиною, яка діє відкритими прозорими, моральними методами, яка не страждає комплексом клептоманії, яка не має свого бізнесу і служитиме громаді та дасть план порятунку Києва – фінансового, економічного, соціального, гуманітарного. З того стану системної катастрофи, в яку його завела і помаранчева влада Ющенка, який підтримував Черновецького, і нинішній режим Януковича, який поставив на чолі Києва Попова та Герегу.

Виходячи з таких передумов, спробуємо проаналізувати сьогоднішній кадровий пасьянс, який вимальовується. Хто має бажання, можливості боротися в Києві за цю посаду? І хто вже вийшов на цю дистанцію і заявив, що братиме участь у виборах?

Як відомо, про своє бажання взяти участь у виборах заявив з нахабною впевненістю у своїй перемозі Попов, який представляє правлячий режим "Сім’ї" Януковича. Блюзнірству і нахабству цього чужинця-окупанта немає межі. Сьогодні всі кияни бачать результати діяльності Попова та його групи, яку він із собою приволік до Києва. Зрозуміло, що ця людина не має не те, що жодного морального права претендувати на посаду міського голови Києва, а взагалі є ворогом Києва та київської громади, йому треба думати не про те, щоб брати участь у виборах, а про те, що з ним буде після того, як почнуться масові виступи киян проти правлячого режиму, коли кліка Януковича буде відправлена у небуття.

Очевидно, що Попов і його група нікуди не зможуть сховатися – на них чекає народна кара. Те ж саме стосується його поплічниці Гереги, разом з її чоловіком та особами, які її підтримують. Якщо вони думають, що не ведеться облік тієї шкоди, якої вони заподіяли Києву та київській громаді, то дуже помиляються. Вони заплатять за все. І будуть відповідати дуже серйозно за те, що вони стали служками правлячого режиму і разом з ним руйнували Київ.

Зрозуміло, що правлячий режим може виставити ще кількох фігур, якими будуть відволікати киян і виконувати функції тих ляльок, які повинні завести київську громаду на манівці. Однак, поки що режим зосередився саме на цій групі, коли Попов іде на міського голову, а сім’я Герег повинна допомогти Попову виграти вибори, забезпечити відповідне фінансування і організаційні механізми. За допомогою різних політичних партій та підставних фігур спробувати захопити певні командні висоти в Київській міській раді. Крім цього, влада може виставити Луцького, Пилипишина, Поплавського, які відволікатимуть киян від головного удару, який завдаватиме дует чужинців – Попов і Герега.

Є також ціла низка кандидатів, які не мають жодного шансу виграти, але можна припустити, що вони будуть очолювати якісь політичні проекти і намагатимуться завести ці групи людей до Київської міської ради і самі братимуть участь у виборах. Серед них можна назвати Миколу Томенка, Володимира Бондаренка,  зрозуміло, що не стоятиме осторонь цього процесу і Микола Катеринчук, може знову захоче стати "першим непрохідним" Анатолій Гриценко, мабуть, знову вийде на арену Лев Парцхаладзе. Можливо захоче взяти участь у виборах Олександра Кужель, яка вже неодноразово висловлювала певні асоціації, що для неї це цікаво.

Із серйозних кандидатів, які готові брати участь у виборах і вже сформували відповідні структури та мають певні фінансові, політичні й економічні впливи в Києві варто назвати Петра Порошенка. Зрозуміло, що він дуже серйозно готується до того, щоб вести битву за Київ, він хоче стати єдиним кандидатом від всіх опозиційних сил – об’єднаної "Батьківщини", партії "УДАР" і Соціал-Національної партії "Свобода". На сьогоднішній день можна припустити, що його в цьому підтримують Яценюк і Турчинов, але чи вдасться йому перемогти  – це велике питання, тим паче, що Порошенко відомий киянам, як мародер першого періоду пограбування Києва, бо саме його прізвище пов’язують із руйнацією заводу "Ленінська кузня",  із тим, що був зруйнований міст на Подолі, який з’єднував "Ленінську кузню" найкоротшою дорогою з містом. Він також відомий тим, що зумів привласнити собі кондитерську фабрику ім. Карла Маркса, яка стала елементом корпорації "Рошен". Також Порошенко продав банк "Мрія" російському банківському капіталу.

В ньому дуже розвинені характеристики перевертня, він шукає різні можливості, щоб захисти власний бізнес і розширити його. Ходять чутки і про  зв’язки Порошенка з Росією, московським керівництвом, зокрема корпорація "Рошен" має свій завод в Липецьку. Можна висловити припущення, що він пов’язаний і з Азаровим, був одним із тих, хто формував Партію регіонів, був у дуже тісних зв’язках з Кучмою, Литвином, старою номенклатурною комуністичною гвардією і тими, лідерами, які заподіяли дуже великої шкоди Україні.

Дуже тісно був пов’язаний з Ющенком, обслуговував інтереси сім’ї Ющенка. І зробив дуже багато для того, щоб ця особа, яка завдала величезної шкоди Україні та українській нації, стала президентом і так довго втримувала свої чільні позиції. Порошенко тісно співпрацював і з нинішнім режимом, по суті став його частиною, погодившись очолити Міністерство економіки та торгівлі в уряді Азарова 23 березня 2012 року.

Отже, можна казати, що таким людям, як Порошенко – не місце в Києві, і він не має жодного морального права навіть пробувати висувати свою кандидатуру на посаду міського голови. Якщо йому хочеться стати мером, то найкраще, що він міг би зробити – спробувати свої сили у Вінниці, там якраз він би міг позмагатися з нинішнім мером Володимиром Гройсманом. Чи повернувся би у рідний Болград Одеської області і спробував підняти це містечко на ноги. В Києві цій особі немає чого робити. Якщо його висуне опозиція, то таким чином "Батьківщина", "УДАР", "Свобода" своїм вчинком просто себе зганьблять. Вони покажуть, що гроші не пахнуть, що вони фактично продались великому капіталу, і хочуть, щоб Київ очолила фігура, яка остаточно його доб’є і зруйнує. Порошенко по духу є чужинцем для Києва, і я, як корінний киянин в третьому поколінні, вважаю,  що він не буде мером. І зі свого боку я зроблю все можливе, щоб така персона, не дай Боже, не окупувала мерську посаду і не довела Київ до остаточної руїни.

На жаль, поки що дуже складно назвати людину, яка могла би стати міським головою Києва. Але можна припустити, що Кличко не братиме участі у цьому процесі, тому що для нього це не є пріоритетним, він вже формує свою кампанію, як президентську, і він, власне кажучи, вже почав боротьбу за крісло президента України. Ще однією людиною, яка заявила, що хоче змагатися за посаду міського голови Києва, є Іван Салій. Це людина дуже відома в Києві, він займав низку високих посад в українській столиці, має досить продуктивне порт фоліо, з його ім’ям пов’язане відродження Андріївського узвозу, торгових рядів на Контрактовій площі, та багатьох інших об’єктів, які були в той час реставровані чи побудовані.

Салій завжди мав власну позицію, він відрізняється високими фаховими знаннями та досвідом. Але у нього є певний недолік – те, що Салій має достатньо великий вік. Але може це на даному етапі якраз не є великою перепоною для участі у змаганнях за посаду міського голови Києва, може, навпаки, це якраз така риса, яка вигідна в умовах, коли всі очікують, що міський голова не претендуватиме на одноосібне лідерство, а буде певним модератором, людиною, яка буде узгоджувати інтереси різних фінансово-корпоративних груп у місті Києві, різних соціальних груп, який буде об’єднувати громаду у виконанні дуже важкого завдання – реанімації Києва та його побудови на європейських цивілізованих засадах, як міста, яке повинне відродити статус лідера країни, яке повинне відродити власну громаду, зняти нашарування бруду і зла, які були сюди занесені криворізько-донбаською гідрою і тими перевертнями-яничарами, які сьогодні панують в місті Києві. Може він якраз стане тією фігурою, яка всіляко підтримуватиме розвиток дрібного і середнього бізнесу в Києві, дрібної і середньої національної буржуазії, що має продуктивний характер і базується на трудовій приватній власності.

Для цього він повинен виконати ряд складних завдань. Іван Салій має виступати з дуже жорсткою критикою сьогоднішнього режиму і тих людей, які цей режим представляють. Він повинен показати дуже добре розроблений план дій, з яким він іде і представити потужну команду, яка зможе вивести Київ з того занепаду і руїни, куди його завела помаранчева і біло-блакитна влада.

Інф.: "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити