Володимир Бондаренко: Відставки Попова мало - здійснено ряд посадових злочинів!
Під час снігового колапсу в Києві здійснено низку посадових злочинів, і за них Попов буде відповідати персонально навіть після відставки. Про це пише у своєму Фейсбуці опозиціонер Володимир Бондаренко.
"Попов повинен негайно піти у відставку! Але очевидно, що тільки відставки мало! На моє глибоке переконання і моїх колег з фракції "Батьківщина", здійснено ряд посадових злочинів, і за них Попов буде відповідати персонально навіть після відставки", - пише народний депутат, повідомляє censor.net.ua

Діяльність та бездіяльність столичного градоначальника описана Бондаренко так: "Це і дивне зникнення раніше анонсованого придбання снігоприбиральної техніки в кількості більше 150 одиниць, і фактична бездіяльність ДАІ, яка допустила в місто велику кількість транзитних великовантажних автомобілів з нетермінові вантажами, і те, що жодна снігоприбиральна машина не стала в транспортні потоки з моменту налипання мокрого снігу, ніж допустила створення снігового місива під колесами - а значить, виникли пробуксовки і затори, і відсутність у комунальних служб простих інструментів для прибирання снігу, і нездатність забезпечити киян найнеобхіднішими продуктами харчування, зокрема хлібом. І багато іншого."

Через сформованій ситуації Бондаренко планує звертатися в прокуратуру: "Мною підготовлений ряд депутатських звернень, в тому числі і в прокуратуру на дії та бездіяльність Попова в даній ситуації а також на адресу тих, хто його на цю посаду призначив".

Інф.: moyagazeta.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити