Природа забирає своє і солончаки наступають
Отже, в окупованому Криму оголошено режим надзвичайної ситуації у зв'язку з посухою в чотирьох районах півострова: Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському.
В принципі, нічого незвичайного, хоча самі кримчани будуть з цією напастю зустрічатися все частіше і частіше, в усі нових і нових районах. Про те, що окупований півострів висихає після відключення поставок води з України, говорилося і писалося багато.  Однак у 2015, 2016 року ефект від відключення водопостачання був мінімальний, але з роками він набирає силу.
 
Наприклад, у цьому році так званий Мінсільгосп Криму прогнозував урожай зерна у два рази менше зібраного у 2017-му - 800 тисяч тонн. З такими темпами, якщо після 2020 року будуть збирати по 100-200 тисяч тонн зерна, то це буде межа можливостей!
 
А в іншому, природа забирає своє і солончаки наступають. Просто всьому свій час, як і з кримським мостом. Він теж почне тріщати по швах не відразу. Одне бентежить, з усім цим гемороєм, так чи інакше, але розбиратися доведеться - нам.
 
Інф.: facenews.ua
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити