Не чиніть злочинних дій! Жодні блага не покриють того зла, яке ви заподієте Україні та своїм нащадкам!
Сьогодні, 12.10.2019, народним депутатам у Верховній Раді була роздана листівка, яка застерігає їх від вчинення особливо тяжкого злочину проти національних інтересів та основ державності у разі їхнього голосування за прийняття антинародного і антиконституційного закону про ринок землі.
Текст листівки-звернення надаємо нижче.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРО ЗАМАХ НА ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН!!!

Кожен народний депутат, який проголосує за будь-який із законопроектів, що передбачають відкриття ринку землі, вчиняє злочинне діяння найтяжчої категорії!
Усі законопроекти поточної сесії Верховної Ради України є цинічним зламом Загальних засад Конституції України.
У статтях 13 та 14 Конституції України безапеляційно стверджується: Земля є основою національного багатства та належить всьому Українському Народу! Не окремим особам, а всьому Українському Народу, – це забороняє ставити права окремих приватних осіб вище загальнонаціональних інтересів та права власності. Президент Зеленський вводить в оману, що українцям так і не дали стати власниками, прикриваючи шкурні інтереси приватних осіб! Це шахрайство! Читайте Конституцію!
Згідно із статтею 5 Конституції єдиною верховною владою в Україні, її сувереном, є Український народ. 73% Українців проти продажу землі! Лише НАРОД може вирішувати питання щодо ринку землі. Усі інші - злочинці, що посягають на права усього народу.
Кожен депутат, який проголосує за відкриття ринку Землі, вчинить найтяжчий злочин проти Українського Народу та держави!
Зупинись сам та зупини колегу! Не чиніть злочинних дій! Жодні блага не покриють того зла, яке ви заподієте Україні та своїм нащадкам!
Кожен, хто проголосує “за” законопроект про відкриття ринку землі, тим самим започаткує жорстке та руйнівне протистояння по усій Україні! Застерігаємо вас від цієї катастрофи та попереджаємо: покарання за злочин прийде до Вас та ваших близьких!
В Преамбулі “Загальної Декларації прав людини” ООН сказано: “Влада повинна себе поводити так, щоб Народ не був змушений вдатись до повстання, як до останнього засобу протидії!”. Своїм рішенням Ви можете штовхнути народ до активного захисту свого права. Це залежить від Вас!

Під зверенням підписалися: Віктор Шишкін, багаторічний суддя Конституційного суду України; Степан Хмара, Герой України, правозахисник; Віктор Жердицький, громадський діяч, правозахисник та інші.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити