Симоненко не поспішає показати власну розкіш, яка дисонує з виборчими гаслами КПУ
"Заможні" бандити
Страну обокрали,
При наших дедах
За такое сажали!
Із передвиборчої творчості Компартії України, 2012 рік

Контролююча значну частину фінансово-економічного блоку в уряді Азарова, давно перетворена на закритий клуб мільйонерів Комуністична партія знову не ризикнула говорити про пакети конкретних соціальних реформ. Уже хто-хто, але комуністи повинні були першими розпочати розгорнуті дискусії про персоніфіковані пенсійні рахунки, медичне страхування і т.д. і т.п. Не сталося. Замість свіжої програми розвитку «червоні» заряджають електорат одним єдиним інформаційним повідомленням про небачену силу (!) панацеї під назвою «Податок на розкіш».

Двадцять років поспіль вони не гребували брати участь у «бандитської приватизації», «розкраданні», але так і не встигли приступити до розкуркулення нечисленних володарів «розкоші». Інакше вони б перестали бути «комуністами», а то і взагалі б перестали бути. Судячи з усього, настільки розпливчасті спогади про майбутнє стануть основним змістом їх боротьби за власну парламентську фракцію аж до 28 жовтня 2012 року, тобто до Дня «Ікс», заздалегідь оголошеного більшістю політсил не то Початком Кінця, не то Кінцем Початку.

А тим часом один, лише один красивий і легко доступний для штабу КПУ жест міг би здорово допомогти всій їх поки що досить невибагливій інформаційно-пропагандітской кампанії. Записуйте! Даємо безкоштовний рецепт! Петро Миколайович, пам'ятаєте як довго Віктор Янукович виконував свою обіцянку запросити до себе додому ласих на сенсації журналістів? Ви тоді могли зіграти на випередження і покликати представників ЗМІ на «піонерське вогнище», на «вогник» (називайте як Вам завгодно) ... але не в Нові Петрівці, а у свою безумовно далеку від «розкоші» резиденцію (на фото) в котеджному селищі «Канадське містечко» на Варшавській трасі. Якщо вірити телеканалу «1 +1», у Вас там власний парк, поруч знаходяться облагороджені зусиллями Ваших однопартійців Блакитні озера. Вийдіть із підпілля, скільки можна ховатися?! В усіх уже побували, тільки Ви залишилися. Заодно Ви зможете на власному переконливому прикладі показати, що особисто Вам абсолютно нема чого приховувати і Ваш старший син, на якого згідно з Вашим твердженням і оформлена вся ця краса на березі заплави річки Ірпінь, у ПЕРШУ ЧЕРГУ готовий заплатити такий потрібний зараз і такий правильний ПОДАТОК НА РОЗКІШ.

Дмитро ДОБРИЙ dm-dobriy, UAINFO

 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити