Для нардепів з 2 березня вводять нове правило
У Верховній Раді Україні вирішили активніше боротися із кнопкодавством. Тому правила голосування нардепів змінюються.
Відтепер у парламенті народні депутати будуть голосувати за допомогою сенсорних кнопок, а ще вже скоро там з’являться камери відеоспостереження. Про це під час роботи ВРУ сьогодні, 1 березня, розповів спікер Дмитро Разумков.

Так, вводиться в дію система сенсорної кнопки у залі Верховної Ради. Передбачається, що такий крок зніме питання прив’язки картки нардепа до місця. Сенсорна кнопка, за словами Разумкова, унеможливлює голосування з різних місць. Запрацювати система має з наступного пленарного тижня. Крім того, незабаром мають встановити камери відеоспостереження. Нардепи переважно реагують на такі новинки схвально. Нардеп Вікторія Кінзбурська написала в своєму Telegram-каналі: "Не минуло й два роки, як в Раді включили сенсорну кнопку для голосування. Тепер при голосуванні будуть задіяні обидві руки. Кінець епохи кнопкодавства". Як зазначив у себе в Telegram-каналі Данило Гетманцев, сенс нововведення в тому, що нардепи будуть голосувати обома руками. Голосувати так будуть уже з 2 березня.

Нагадаємо, столичний міський голова Віталій Кличко продемонстрував голові парламенту Дмитру Разумкову, як працює в Київраді система голосування "Рада-4", яка повністю виключає варіант кнопкодавства. Спікер Верховної ради особисто випробував принципи роботи системи "Рада-4", якою користуються в Київраді.

Інф.: politics.comments.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити