Для Кремля Зеленський – містер Хаос, - Венедиктов про президентські вибори в Україні
У Кремлі розуміють, що із жодним із трьох лідерів президентських виборів в Україні з погляду інтересів Росії "каші не звариш", вважає Головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов.
Шоумена Володимира Зеленського він порівняв із президентом США Дональдом Трампом.

Керівництво Росії влаштовує перемога на президентських виборах в Україні шоумена Володимира Зеленського. Таку думку 23 березня в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" висловив її Головний редактор Олексій Венедиктов, відповідаючи на запитання, яке ставлення Кремля до Зеленського.

"Для них Зеленський - містер Хаос. Влаштовує в цьому сенсі, що зрозуміло, що прихід нової людини скаламутить українську бюрократію, яка загалом і в цілому налаштована на конфронтацію з Росією. Ще раз, немає жодного для Кремля Зеленського, тобто потім він може звідкись вилупитися, безумовно, але це те саме, чому, грубо кажучи, ми підтримували [кандидата в президенти США Дональда] Трампа", – сказав головред "Эха Москвы".

За його словами, Трамп у 2016 році був вигідний РФ тим, що "створив хаос у вашингтонській бюрократії".

"Я взагалі думаю насправді, я повторю свою версію, що російським кандидатом на посаду президента України є містер або місіс Хаос. Що в Кремлі теж сидять не дурні люди, які розуміють, що трійка Зеленський – [президент України Петро] Порошенко – [лідер "Батьківщини" Юлія] Тимошенко в будь-якій послідовності, ті двоє з них, хто вийде у другий тур і стане президентом, що з ними каші не звариш із погляду інтересів РФ, як її розуміє нинішній наш президент і його команда", – зазначив Венедиктов.

Він вважає, що Кремль в Україні робить ставку не на президентські вибори, а на парламентські, які мають відбутися восени 2019 року.

Вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. 8 березня Центрвиборчком затвердив остаточний список із 39 кандидатів у президенти.

Згідно з опитуванням, проведеним на початку березня групою SOCIS та Інститутом стратегічних досліджень і прогнозів "Янус", у рейтингу кандидатів лідирує Зеленський. За нього готові проголосувати 20,5% респондентів. Порошенко – другий із 13,3% підтримки. Тимошенко – третя, у неї 9,5%.

Інф.: gordonua.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити