altЯк повідомлялося, Об'єднана опозиція вже визначилася з кандидатом на посаду Київського міського голови. Перший заступник голови партії ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов наголосив, що ця кандидатура приємно здивує багатьох киян, і перемога цього кандидата на виборах не викликає у нього ніяких сумнівів. Голова "Української Національної Ради" Юрій Пальчуковський у коментарі для порталу Воля народу висловив свою думку щодо ймовірної кандидатури на посаду мера столиці від Об’єднаної опозиції.
Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ:
- Якщо проаналізувати політичне життя столиці і заглянути в історію її демократичного руху, то стає зрозумілим, хто сьогодні має найбільші шанси і найбільшу підтримку у киян на посаду Київського міського голови.
Ця людина повинна володіти певними знаннями, мати політичний досвід, бути господарником, мати фах містобудування, володіти системою управління комунальним господарством міста.

У столиці таких людей, щоб відповідали всім цим критеріям, не так уже й багато.
Тому опозиція, звичайно, повинна врахувати свої колишні прорахунки у столичній політиці, і зобов’язана знайти таку кандидатуру, якій повірили б кияни. Кандидатуру, яка є відкритою, демократичною, фаховою і відповідальною. Ця людина повинна бути віддана своїй справі, відповідальною морально, не мати кримінального походження своїх статків чи великого капіталу. Вона не повинна бути зв’язана з офшорними зонами. Це людина, яка не розкрадала б і не привласнювала землі і власність громади Києва.

На мою думку, всім цим критеріям відповідає Володимир Бондаренко. Я впевнений, що опозиція вибере саме цю кандидатуру. Володимир Бондаренко давно переріс "ходіння у простих політиках" і як ніхто здатен мобілізувати київську громаду на зміну філософії ведення життя в столиці, а саме: на відкритих демократичних принципах, де головною дійовою особою будуть кияни, столична громада.

Переконаний, що він відновить представницьку владу в Києві і  поставить її під контроль громади. А кияни - дуже мудрі і зроблять свій єдино правильний вибір.
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #4 Остап 01.09.2012 16:38
Юрія ПАЛЬЧУКОВСЬКОГО може краще вас на міського голову Києва!
Набридли ТУрчини,Клички та Бондаренки ...., треба відлучати їх від народного корита.
Цитувати
 
 
0 #3 Nikol 31.08.2012 23:56
Головним Критерієм вибору киян повинен бути
страт: "наш" і "чужий". В.Бондаренко наший навіть незважаючина те що він входить в так звану "Об"єднану оппозицію". Допоки ми будемо обирати Космосів та інших зайд!
Цитувати
 
 
0 #2 ее45 31.08.2012 01:33
Этого борова Киеву будет сложно прокормить. Такой же хитрожопый как и все сектанты.
Цитувати
 
 
+1 #1 Волелюб 30.08.2012 18:16
Реальне бачення ситуації. Головне, щоб захотів сам Бондаренко. Все в його руках і залежить тільки від його волі.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити