Коло інтересів внутрішніх і зовнішніх ворогів України замкнулось, - Володимир Пилипчук, політик, науковець
Сьогодні трішечки поговоримо про дві сторони медалі з однієї проблеми - процесу цивілізації та... дебілізації. І лише в одному питанні - питанні зміцнення патріотизму.
1. Про племена, яких цивілізація майже не торкнулася, типу ОПЗЖ, СН, "русскій мір", ПР...
2. Про людей, які на очах перетворюються на нецивілізовані племена - про українців, які стають такими в результаті їх зомбування згаданими силами і їх ЗМІ...
Згадаймо "ядро партії" ОПЗЖ... Наприклад, скільки "партій" за своє життя створював, а розвалюючи її авторитет- кидав Медведчук? Мінялися лише"обгортки" партій - їх назви, а суть лишалася одна і та ж - АНТИукраїнська. А коли народ переставав реагувати на гучні назви його минулих "партій", "розкушував" їх гниле нутро, то ці "партії" губили імідж і підтримку... Чи не пора народу цивілізуватися і в першу чергу звернути увагу на "діючих осіб", на персональний склад, чи їх біографії підтверджують стійкість патріотизму, чи їх українізм не змінювався "за вітром", перш ніж куплятися на яскраві назви та лозунги і віддавати голоси за них та "їхні партії"? Точно так само діють, як і Порошенко з Луценком!

Виявляється, що ліньки або неможливо, або запізніло, тому що в руках саме таких "медведчуків" маса ЗМІ, які цілеспрямовано зомбують населення... Тобто, під дією пропаганди і реклами частина народу просто перетворюється у племена тубільців, що продаються за пачку гречки, чи купляються за яскраву обгортку, ніби як за дорогоцінне намисто.
Тобто проблема в тому, що українці, перебуваючи зомбованими, під гіпнотичним впливом їхніх ЗМІ, на сьогодні віддали в їх руки всю повноту влади, всі її гілки та її рівні! На сьогодні. А як буде надалі?
Усім відомо, що Конституція будь-якої держави - це її безцінне, історичне надбання. Вона не лише ввібрала в себе цивілізаційні цінності, які були напрацьовані в світі, а спрямована й на майбутнє - на виховання правової грамотності її громадян, законослухняності всіх, від верху - до низу, на підвищення цивілізованості стосунків у суспільстві, врешті і на розвиток патріотизму всього суспільства ... Наприклад, положення про мову.
- Путін казав:
1. "Защита русского языка делает РФ сильной и уникальной многонациональной страной"
2. "Где русский язык - там и Россия".
Хочу запитати у прихильників Путіна і "русского міра": а як згадані слова Путіна - в Україні в'яжуться з державними інтересами України і непорушністю її території та положень ДІЮЧОЇ Конституції України? А позиція "партій-племен Путіна"... чиї вони слуги - України чи РФ, в парламенті та Уряді якої країни - України чи РФ? Конституцію якої країни вони захищають - України чи РФ? А намаганням "прислужників якогось народу" хочуть переписати Конституцію України під її інтереси чи інтереси Путіна? "Сделать РФ сильной" чи Україну? Зробити сильнішим український поліетнічний народ чи РФ -"сильной и уникальной многонациональной страной" за рахунок України? Щоб Україна стала врешті сильною вся... і там, де буде українська мова чи бажаєте віддати території, на які замахнувся Путін під шовіністичним лозунгом: "где русский язык - там и Россия"?

Врешті: Кому слугуєте "слуги народу", якому народу - ординським племенам чи Українському? Звичайно ж що тому, чиї інтереси відстоюєте!
Або менш значний випадок: напередодні Дня Конституції президентом були відзначені державними нагородами та отримали статус "заслужених" митців... Ви багато знайдете там, серед "обласканих" преЗЕентом, борців за державність, законність, за патріотизм...? Навіть серед співаків... Не буду оспорювати їх творчі успіхи, у т.ч. заслуги перед ЗЕ і їх "напівдикими племенами", але серед "обласканих" ви майже не знайдете тих, хто оспівує патріотизм чи хоча б виконує національні пісні (наприклад, хоча б одного з наступних - Антін Мухарський, Тарас Петриненко, Ірина Федишин, Джамала, Христина Панасюк, гурти "Гайдамаки", "Скай", "Kozak System", канадський гурт "Кlooch", польська група "Еней", так і той же "Океан Ельзи", ті ж Положинський та "Рифмайстер" та ін.). А серед обласканих, в основному ті, чиї напівголі фото не сходять зі сторінок ЗМІ напівдиких "племен", які підтримують російську культуру та й самі, в більшості, - "язико"мовні або прихожани РПЦ, поширюють, в основаному, ординське і "люблять" їх за духом... ватники. Наступними, мабуть, будуть Ані Лорак, Лобода, Іван Дорн, Вєра Брєжнєва-Галушка, Данилець та Мойсеєнко (з дуету "Кролики") і їм подібні.
Тобто, нагородна політика преЗЕдента, цілком відповідає його політиці кадровій, оборонній та наступальній. Про фронт говорити не стану - там і так усе видно і зрозуміло, як у бойовому оснащенні, так і забезпечені амуніцією, так і з інфраструктурою, так і з харчуванням патріотів на фронті (порівняйте з аналогічними показниками в "орлів" Авакова") ... і якби не волонтери, то...

Хтось задумувалися над тим, чому саме всілякі ''тітушки'', партійці, грабіжники, просто антиукраїнці, озброєні бойовими короткостволами, в т.ч і травматичної дії, а не їх потенційні жертви та патріоти, і саме в умовах коли існують заборони на короткостволи? Бо в цивілізованій країні необхідність зброї спрямована для потреб особистого захисту від тих, кого вважають агресорами, бандитами, грабіжниками. Але в Україні зброя видана саме "опорі влади", бандитам, а не їх потенційним жертвам... В Лос-Анжелесі одна сім'я в одну ніч стала знаменитою, вийшовши "до зубів" озброєною назустріч натовпу грабіжників і мародерів, погромщиків... і ті враз "втихомирилися" та повернули геть.. А у нас, не лише бандити, а й поліція вривається в житло під маркою обшуків - грабує, присвоює майно, калічить жителів та протестуючих, гвалтує та ще й на своїх жертв фальсифікує "кримінальні" справи...

Скажіть, чому "орли Авакова" постійно влаштовують найжорстокіші побиття мирних демонстрантів, ставлять їх на коліна, пакують в "заки", чому тортури не викорінені у відділках поліції і у всіх містах, і тривають ще з часів Революції Гідності?
Бо її ще з часів Януковича комплектують саме людьми з кримінальними нахилами, садистами, антиукраїнцями (що одне і те ж). І ці "зондеркоманди", як і Аваков, ненавидять український народ, його конституційні права та свободи, мову... як і більшість на "владному олімпі" і які при провалах, тікають в РФ та Ізраїль.

Кадрова та "правоохоронна" політики співпадають з їх антиукраїнським та садистським менталітетом. Тому й "рука руку миє"... От скажіть, Порошенко та Аваков були на людях - "на ножах", а ви думаєте, що Аваков не назбирав за час "спільної роботи" компромату про чисто кримінальні гроші Порошенка? А в Порошенка не було ніякої інформації про брудні "оборудки" Авакова за той час, коли він був президентом? Але і той та інший навіть не пробували їх викласти на публіку. Але один одного "показово" критикували, "протистояли"! А чому навіть зараз Аваков не відкрив проти Порошенка ЖОДНОЇ, чисто кримінальної справи, а слуги ЗЕ повідкривали незначні "дражнилки", від яких легко відмахнутися, у т.ч. і через позицію світової спільноти, - як факти політичного переслідування, яке не визнає світ. І це заявляю я, системний противник антиукраїнських дій самого Порошенка так і його кадрів у вишиванках, з патріотичними гаслами!

Добре... А чому Порошенко і його політсила навіть не підписалися під списками про відставку "його заклятого ворога" - Авакова? Бо виявилося, що Аваков "уміє мовчати"... !!! Бо "годівниця" була спільною, бо публічні драчки між ними були лише за те, хто з якого краю буде з неї "харчуватися"! Жодної, чисто кримінальної справи ні Аваковим, ні ЗЕ, ні його "слугами" не відкрито - хоча б про "джерела" доходів та місця їх зберігання.
Але ще дивніше виглядає (на перший погляд) позиція Путіна та його "пінкертонів", у яких проти Порошенка має бути грунтовна база перевіреного та достатнього для українських правоохоронців компромату - як за якістю, так за їх "вбивчою силою" (для Порошенка). Чому ж тоді Путін, який на всі заставки трубить, що йому Україна, дружня, братня, "адін народ", нині не передав матеріали на Порошенка "правоохоронцям" України? Тим більше, що вони, в основній своїй масі, - проординські, пропутінські - як за характером дій, так і за винесених ними вердиктів - і не дають жодних підстав Путіну сумніватися в антипатріотичному спрямуванні їх діяльності?

Бо ж неодноразово переконався, що саме їм можна як повністю довіряти, так і замовляти справи проти патріотів України. Чи побоявся викликати здивування, нерозуміння та розгубленість, сум'яття саме у своєму об'єднаному ординсько-українському таборі антиукраїнців? Тоді чому Путін не передав матеріали українським патріотичним журналістам-розслідувачам? Або, за звичною для ФСБ-ГРУ схемою, - не оприлюднив ці матеріали через ЗМІ та авторів третіх країн? Думаю, досить запитань, бо відповідь на них все одно - лише одна, коротка та зрозуміла: - Путін і Порошенко - торгові партнери на крові українських патріотів та на руйнації самої України! І для них обох ці "торговельні відносини"- як спільна справа, так і їх спільне джерело доходів - вони вважають набагато вагомішим, ніж показна ворожнеча між ними!

А чому українські, але антиукраїнські за духом, олігархи підтримують Авакова? Бо закриває очі на їх схеми, на їх рейдерство, корупцію, у т.ч. - політичну, на серію штучних банкрутств, з кримінальним виводом коштів в офшори? А чому активи штучно збанкрутілих банків та фірм злочинно щезають в офшорах та/або продаються з дисконтом у 95%? Що, в державі вже й грошей нікуди дівати? А тому, що Аваков уміє не бачити таких штучок! І не бачити штучок не лише близьких йому друзів-олігархів на зразок Коломойського, Ахметова, Пінчука, Злочевського, але й показово-ворожих (знову - показово), на зразок Добкіна-Кернеса, Черновецького-Клюєвих-Януковичів...
- А чому всілякі об'єднання євреїв-расистів не лише підтримують Авакова, але й висловлюють йому подяки за його успішний захист їхніх цінностей, прав та майна? Бо саме ці расистські об'єднання одночасно демонструють і свою люту антиукраїнськість... і не лише в питаннях мови, культури, історії, Героїв України ... А чому вони жорстоко не критикують нинішні органи влади за розбрат та бардак в обороні та економіці, які вони вчинили? Бо більшість у керівництві владних структур та їх прислужниках, не лише однокрівці, але й однодумці та однодійці...

Ось і замкнулось коло інтересів та "солідарності" як внутрішніх, так і зовнішніх ворогів України - нестримних агресорів проти національних інтересів України та її патріотів! Причому у всіх висвітлених та НЕ висвітлених тут питаннях...
Повертаючись до початку цього допису, бажаю запитати в суттєвої частини своїх співгромадян: - До чого прагнете, дорогі співвітчизнички, демонструючи свій пофігізм, свою беззубість і надмірну толерантність до ворогів України? Що, вже безповоротно піддалися зомбуванню їхніми ЗМІ? Так ви дійсно прагнете піднятися до цивілізованого рівня і насправді стати європейцями за духом, правами, свободами та статками, чи прагнете опуститися до рівня напівдиких племен тубільців, тобто, просто - до рівня забитих, пригноблених та заляканих аборигенів України, але прагнете в Європу... лише, щоб стати наймитами цивілізованих?
Чи вчинити мудріше: визнати, що жорстоко помилилися, обираючи до влади "найрозумніших" псевдопатріотів, під масками "нових ліц" , що показали себе лише вправними акторами?? Які виявилися набагато тупішими, ворожими. зрадливішими, гіршими, пакостливішими, паскуднішими та брехливішими від усіх їхніх "папєрдніков" скопом узятих!.
А визнавши цю помилку - негайно її виправити та відправити "новообраних" геть з України. Відправити їх за добре знайомими "папєрєднікам" маршрутами та протурованими ними стежками!
Думай-те! Якщо ще залишилося генетичне чим думати...  
Див. оригінал статті

Володимир Пилипчук, політик, екс-нардеп, науковець
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити