Пресконференція висвітлила "беззубість" представників "четвертої влади"
На жаль, президенту не були поставлені такі вкрай важливі запитання:
1. Чому Ви, гарант додержання Конституції, грубо порушуєте її самі (лобіювання президентом у парламенті всупереч волі народу антиконституційного закону про ринок землі, закону про подвійне громадянство, антиконституційне об'єднання територіальних громад через органи місцевого самоврядування тощо)?
2. Чому Ви втручаєтесь у діяльність судової гілки влади, наперед заявляючи про результати розслідування резонансних справ (справа Шеремета, справа з плівками Єрмака, справа з плівками Деркача тощо)?
3. Чому Ви не відсторонили Андрія Єрмака на час розлідування?
4. Чи не вважаєте Ви, що знаходитесь під зовнішім управлінням, приймаючи під тиском земельний та "антиколомойський" закон в обмін на кредити МВФ? Чому Ви бачите зраду у діях Прошенка, який нібито відправив у відставку Шокіна в обмін на американську допомогу, а не бачите, що самі здаєте національні інтереси західним кредиторам?
5. Чому Ви "не помічаєте", що понад два місяці під Офісом Президента триває акція "Весна на граніті"?
6. Чому Ви говорите про квотування державної української мови замість квотування мов національних меншин?

Фору журналістській братії дав перший Президент відновленої держави Україна Леонід Кравчук: він сказав, які питання поставив би президентові Зеленському на пресконференції:
Леонід Кравчук заявив, що якби спілкувався з президентом Зеленським, порушив би дві проблеми: контроль за виконанням законів та за дотриманням Конституції всіма без винятку чиновниками і кадрові призначення на державні посади.
Про це перший президент незалежної України розповів в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Про протиправне втручання Зеленського у діяльність судової влади пише екснардеп Ігор Луценко:
Справа Шеремета перетворилася на персональну відповідальність Зеленського. Його відповідь з приводу справи Шеремета – ганебна. Він персонально нині відповідає за це беззаконня, що твориться щодо несправедливо ув'язнених

На тему зовнішнього управління Україною, зокрема, звертає увагу журналіст Юрій Бутусов:
Готовність Зеленського посадити у в'язницю Порошенка за отримання у бюджет України американських грошей, викликає питання до самого Зеленського, який заради отримання кредиту МВФ зажадав від фракції "Слуга народу" прийняти за будь-яку ціну закон про землю. Той випадок, коли можна вийти на самого себе.


Інф. порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити