"Пройдисвіти" при владі хочуть продати землю, бо їм мільярди ввижаються", - Герой України Степан Хмара
Земля – це фундамент державності, наголошує Герой України.
Питання щодо землі – це не питання лише фермерів, це є питанням всього українського народу, оскільки земля – це фундамент державності.
Про це в ефірі програми "Кожен з нас президент" на телеканалі ZIK заявив Герой України Степан Хмара.

Гість програми прокоментував бажання чинної влади продати українську землю, відкривши ринок. Степан Хмара зауважив, що нині проти такої ініціативи протестують фермери, проте, наголосив він, питання землі – це не питання фермерів, це є питанням всього українського народу, оскільки земля – це фундамент державності.

"Там є аспекти: соціальний, етнокультурний, екологічний, політичний", – зазначив Степан Хмара.

Герой України поставив запитання, чому "авантюристи" та "пройдисвіти" при владі поставили собі за мету здійснити земельну реформу.

"Вони думають, що ми настільки ідіоти, що ми не розуміємо, чого вони хочуть. А вони хочуть одного – вони хочуть тільки зняти заборону на продаж землі, бо їм ввижаються мільярди, що вони зароблять. Як тільки вони "проштовхнуть" цей закон, то цього ж року піде під ніж державна земля, а це понад 10 мільйонів гектарів. І ніхто не буде знати, хто придбав, як придбав, за скільки придбав і який обсяг", – заявив Степан Хмара.

З його слів, бажання представників чинної влади заробити на землі збігається із бажаннями "грантоїдів" та різних груп впливу.

Степан Хмара наголосив, що українці не мають права дозволити здійснити таку аферу з продажу землі, яка загрожуватиме нашій державності.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

3 січня було опубліковано текст законопроєкту про ринок землі до другого читання, яке має відбутися сьогодні.

Інф.: zik.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити