1,2 млн грн пішло на організацію трансляції форуму телеканалами
Точна сума витрат на форум "Відкритий діалог" стане відомою 11 лютого, повідомив уповноважений представник Петра Порошенка, який балотується на другий президентський строк, у Центрвиборчкомі, нардеп від Блоку Петра Порошенка Руслан Князевич.

Форум "Відкритий діалог", який відбувся в Києві 9 лютого, коштував штабу президента Петра Порошенка більш ніж 1,5 млн грн. Про це повідомив уповноважений представник Порошенка у Центрвиборчкомі, нардеп від Блоку Петра Порошенка Руслан Князевич, пише "Гордон" з посиланням на LB.ua.

Він зазначив, що точна сума стане відомою 11 лютого, після того як команда президента отримає всі договори.

За словами Князевича, на оренду Палацу спорту витратили 300 тис. грн.

"Ця ціна однакова для всіх, хто хоче орендувати це приміщення", – сказав він.

Окрім того, ще 1,2 млн грн пішло на організацію трансляції форуму телеканалами.

У понеділок штаб розраховує отримати договори на транспортні витрати та технічне забезпечення, тоді буде відома загальна сума витрат.

"Ми перші і єдині, хто зареєстрував кандидата і того ж дня – довірену особу, розпорядника фонду, 7 лютого (ним стала нардеп від Блоку Петра Порошенка Ніна Южаніна. – "ГОРДОН"). А восьмого числа із самого ранку відкрили рахунок, до обіду його наповнили, а після обіду вже змогли проводити оплати", – розповів Князевич.

Форум "Відкритий діалог" відбувся в Києві 9 лютого. На ньому Порошенко заявив, що його команда буде "наступати" за п'ятьма напрямами: у сфері агропромислового комплексу, IT-індустрії, машинобудуванні та індустріалізації, логістиці, туризмі. Він сказав, що вдруге балотується на посаду глави держави для того, щоб не дати можливості популістам знищити все зроблене протягом попередніх п'яти років.

7 лютого Центрвиборчком зареєстрував Порошенка кандидатом у президенти. Вибори відбудуться 31 березня.

Інф.: gordonua.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Authorcom 31.07.2019 12:13
Компания "24 Автор" - сервис помощи студентам #1 в России. Мы работаем с 2012 года и помогаем с дипломными работами, курсовыми и любыми другими студенческими работами
Сайт автор 24
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити