За лаштунками форуму. Як ''Новий курс'' Тимошенко ледь не провалився на старті, - журналіст Олексій Братущак
Презентація Тимошенко "Нового курсу" лише гарна телекартинка. За лаштунками форуму можна було помітити старий набір інструментів.
"Сыш ты, идем пагаварим", – група молодиків спортивної зовнішності була налаштована досить рішуче.
На їхніх обличчях я не міг прочитати, що вони пропонують високоінтелектуальну дискусію щодо пунктів програми "Новий курс", який за півгодини мала презентувати Юлія Тимошенко. Навпаки, складалося враження, що ці 5-6 осіб хочуть продемонструвати щось з арсеналу Вадіка Тітушки. Охоронці "Нового курсу".

У цей момент майбутня кампанія Тимошенко висіла на волосині. Побитий журналіст на на ганку форуму – такої перспективи не жадали ані я, ані Тимошенко.

Пощастило. Поруч була Катерина Лєбєдєва. Колись Катя була моїм редактором на "5 каналі". Нині вона працює в прес-службі "Батьківщини". І доступною для цих спортсменів мовою пояснила їм, що "пагаварить" з журналістом цього дня – не краща ідея.

Я маю дякувати Каті, що не отримав синець під оком. А Юлія Володимирівна має виписати премію Каті, що та врятувала лідерку від скандалу.

А почалося все з того, що я просто вирішив сфотографувати групу хлопців у чорних футболках. Ці парубки спортивної зовнішності (десь до 20 осіб) так контрастували на фоні усіх інших учасників форуму, що я просто не міг пройти повз них. А раптом якась провокація?

От тільки ці "активісти" увазі не зраділи. Пару лайливих фраз переконали мене, що потрібно зробити додаткові світлини.

І от коли я вже пішов від них до столів реєстрації, хлопці вирішили наздогнати. "А чо он правацирует?", – намагалися переконати спортсмени прес-службу Тимошенко. Провокація – це коли їх фотографують у публічному місці.

Виявилося, що вони – охоронці форуму. Принаймні один продемонстрував відповідний бейдж.

Далеко не всі охоронці на форумі були схожі на цих "спортсменів". Ще з кількома довелося поспілкуватися після перформансу з роздяганням. Я трохи прослідкував за "стриптизером", як він покинув залу, куди прямував. Охоронцям форуму було цікаво, чи були в того спільники. Поділився з чоловіками своїми світлинами.

Інф.: blogs.pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити