У Луцьку 9 квітня проходить багатотисячний марш у рамках загальнонаціональної акції "Вставай, Україно!".
На початку колони активісти несли великий національний прапор. Люди тримали національні стяги, прапори опозиційних сил, плакати "За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!", "Україні волю!", "За достойну пенсію!", 'За справедливі зарплати!".
Марш на чолі з лідерами опозиції: головою фракції "Батьківщина" Арсенієм Яценюком, фракції "Удар' Віталієм Кличком та ВО "Свобода' Олегом Тягнибоком рушає від Волинської облдержадміністрації. По завершенні маршу на Театральній площі відбудеться мітинг.

Перед початком маршу Арсеній Яценюк наголосив: те, що Юрій Луценко на свободі, «дало впевненість в своїх силах і віру людям в те, що дійсно багато можна змінити»

«Наша акція має за мету не тільки звільнення Юлії Тимошенко - тому що це одне з наших ключових завдань, - але й угоди з Європейським союзом, яку ми вимагаємо негайно підписати, і відставку президента Януковича», - наголосив він.

Голова фракції «Батьківщина» наголосив, що акція дає результати: «Основний результат – це віра людей. Віра в можливість змін, у те, що саме народ України здатний зробити ці зміни в нашій країні».

«Те, що люди перестали боятися, що люди підіймаються, і влада стала боятись – це вже є великим здобутком нашої акції», - наголосив Арсеній Яценюк.

Інф: byut.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити