Володимир Федорін: "Юлія Володимирівна Муссоліні презентувавла "план консолідації клептократії"
Клептократія, що перетворила Україну в найкорумпованішу і економічно невільну країну Європи, заслуговує судного дня.
На жаль, "Новий курс" Юлії Тимошенко, запропонований 15 червня, - це не план позбавлення від клептократії, а план її консолідації за допомогою добре забутих колективістських інститутів, запозичених з репертуару італійського фашизму.

Замість свободи, економічного зростання, розвитку найстильніший демагог України пропонує виборцям "рівновагу, мудрість і синергію". Що ж, принаймні, чесно.

П'ятничний форум підтвердив репутацію "Батьківщини" як самої електорально боєздатної опозиційної сили.

Презентація "Нового курсу" пройшла на високому технічному рівні - у великому залі, заповненому вщерть, зі слайдами і роликами, які повинні були підтвердити здатність партії збирати і розважати великі маси народу.

Тимошенко продемонструвала відмінну фізичну форму. Я не знаю в Україні жодного іншого політика, який протягом двох з половиною годин з такою невимушеністю утримував би зал від зісковзування в предполуденную дрімоту.

Інша перевага, пред'явлене українській публіці, - на Тимошенко працюють спічрайтери, які вільно володіють пошуком в Вікіпедії і не розгублюються на сайті Amazon.

Комусь це здасться насмішкою, але той, хто знає реальну - плачевну - ситуацію з людським капіталом в українській політиці, розуміє, що це швидше комплімент.

Шоу вдалося на славу. Настільки, що навіть противники "Юлі", які були присутні в залі, були приголомшені потоками розумних слів і ошелешено вичавлювали із себе "щось у цьому є".

Додайте до цього, що для ЮВТ вибори 2019 року - останній шанс сказати своє слово в політиці. Згадайте про її вмінні збиратися під час вирішальних подій. І ви отримаєте рецепт найсильнішої психічної атаки на політикум, яка повинна була привести більшість конкурентів Тимошенко в стан важкої депресії.

На відміну від інтелектуалів, злегка очманілих від обрушилися на них "смислів", я мав можливість прослухати мова Тимошенко в добре провітрюваному приміщенні, де не працює акторська магія найпотужнішого політичного тваринного (в сенсі zoon politicon) України.

Мій висновок - це дуже сильна спроба перетягнути на свою сторону нові аудиторії, незважаючи на беззмістовність, а місцями і погано приховану реакційність "Нового курсу".
Повний текст


Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #5 Саврадим 21.06.2018 10:56
20 років Юля Хі-хі трясе країною, а народ,мужики терплять. Не мала б грошей, не трясла б. Профінансована і на поводку.
Цитувати
 
 
-5 #4 гость 20.06.2018 08:20
продажные суки-порохоботы загавкали.... какая-та гнида типа федорін и прочие твари... боитесь юлю? правильно делаете... она придет - вы суки все будете сидеть... только не в креслах, а в сизо...
Цитувати
 
 
-6 #3 Ирина Харьков 20.06.2018 05:48
Что за новый пёс смердючий?
Цитувати
 
 
-1 #2 доктор Борменталь 20.06.2018 01:08
От і рівень цих синергетичних інтелектуалів - сраних спеціалістів у лайні. Балабольня заради захоплення влади від цього олігархічного кубла триває вже 20 років. І синергія, і інші мудрості були ще в першій програмі цього збіговиська. А з'їзди - всі однакові, із однаковим пафосом та однаковим результатом: вигодовуванням і випестовуванням у велику політику чергових олійників, надош, портнових, королевских, ну ви зрозуміли, зрадників України.
Цитувати
 
 
+4 #1 UKR 19.06.2018 22:55
Біомасо, розуй очі!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити