Міжнародні експерти визнають можливість провокацій з боку Росії в разі перемоги шоумена Володимира Зеленського на президентських виборах в Україні, а також констатують можливість бурхливої реакції українського суспільства на призначення людей з команди бізнесмена Ігоря Коломойського, повідомляють 'Патріоти України".
"Президент Путін (президент Росії Володимир Путін, - Ред.) буде перевіряти його (Зеленського, - Ред.) у наступні місяці, коли він стане президентом. Йому необхідно бути готовим, впевненим у сильних взаєминах з США та іншими країнами-членами НАТО, щоб ми змогли спільно реагувати на будь-які провокації Москви", - сказав екс-заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу.

Він визнав, що Зеленський не володіє достатнім досвідом у політиці. "Він говорив людям з США, з якими зустрічався, що він розуміє, чого він не знає, і планує зібрати команду досвідчених ветеранів дипломатії і військової політики. Я думаю, ми повинні почекати і подивитися, якщо він виграє вибори, то хто ж буде його радниками", - додав він.

Коментуючи побоювання можливого розвороту України на шляху до членства в НАТО, екс-заступник генсека НАТО уточнив: "Я думаю, що це не те, що має на увазі пан Зеленський".

"У мене немає чіткого розуміння його ставлення до НАТО. Я знаю, що він просуває ідею референдуму про вступ до НАТО, про що, хоч і трохи в іншому контексті, каже президент Порошенко, тому це не є проблемою. Ми все ще намагаємося дізнатися більше деталей від його радників - чи буде він докладати стільки ж зусиль по просуванню членства України в НАТО, як це робить нинішня влада. Я думаю, всі країни-члени НАТО хотіли б почути більш конкретну інформацію про його політику", - зазначив Вершбоу.

У свою чергу, старший співробітник Естонського інституту закордонних справах, який раніше очолював програму досліджень Росії та Євразії Королівського інституту з міжнародних справ Chatham House у Лондоні Джеймс Шерр вважає, що Зеленський не має достатнього досвіду, щоб очолювати високий державний пост.

"Коли ми говоримо про Зеленського - він недосвідчений, у нього немає необхідного досвіду, щоб обіймати високу державну посаду, не кажучи вже про те, щоб бути президентом. Ми не знаємо, як швидко він вчиться, наскільки він зацікавлений у тому, щоб навчитися. Ми також не знаємо, чи є у нього бажання чути інших людей, чи присутнє у нього смирення для вивчення того, чого він не знає. Якщо він не захоче вчитися або виявиться поганим учнем, якщо він зарозумілий, якщо він вважає, що може зачарувати і обдурити людей, то наслідки для нього і країни будуть погані", - заявив він.

Шерр упевнений, що українське суспільство не дозволить Зеленському повернути країну в сферу впливу Росії. "Дуже важливо, щоб Зеленський розумів силу популістських заяв, які допомогли йому, як і те, що якщо хтось почне рухати цю країну назад у сферу впливу Росії, то українське суспільство не дозволить цього. Якщо хтось спробує зруйнувати систему, створену Порошенком, і створити нову систему, в якій олігархи будуть зловживати владою, то буде реакція", - пояснив експерт.

При цьому він упевнений, що якщо виникне сильне протиріччя між обіцянками Зеленського під час передвиборної кампанії і його діями після, то країна буде реагувати дуже різко. "Якщо, наприклад, пан Зеленський до парламентських виборів призначить членів команди Коломойського (український бізнесмен Ігор Коломойський, - ред.) в уряд, то це може викликати дуже бурхливу громадську реакцію. Для Росії це буде хороша можливість. Росія хоче хаосу в Україні, якщо Зеленський виявиться не тією людиною, за яку люди голосували, а інструментом у чиїхось руках, то будуть наслідки. Я б сказав, що час до парламентських виборів дуже небезпечний", - зазначив Шерр.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #2 Varnak 16.04.2019 14:09
Демократия – это оружие
Алексей Петров
13.04.2019

Итак… До дня, когда решится будущее Украины осталось восемь дней. Пройдёт чуть больше недели, и мы будем знать, стоило ли воевать пять лет, хоронить парней, держать фронт? Или… может нужно было сразу согласиться со всеми требованиями кремля ещё тогда, весной 2014 года и не морочить себе голову. Осталось совсем немного. Нужно набраться терпения. Одно знаю точно, в кремле уже протирают бутылки шампанского и готовят бокалы.

Что мы имеем в активе? Кандидат Зеленский-Голобородько, который возможно станет следующим Президентом Украины;

– практически ни разу не выступил перед избирателями как собственно кандидат, а не персонаж фильма или же актёр Квартала. Его никто не видел в качестве кандидата и всего два раза слышали в этой роли,

– никто до сих пор так и не знает, с какой командой он идёт на должность? Министр обороны, глава СБУ, Генеральный прокурор и так далее? Ни единой фамилии. Допускаю, что персоналии будут названы в пятницу, последний день перед… днём тишины!

– никакой конкретики по жизненно важным вопросам для Украины. И в первую очередь, о войне на Донбассе и отношениях с россией. А так же никакой конкретики о сотрудничестве с МВФ, иностранными партнёрами по антипутинской коалиции и так далее,

– всю его программу так или иначе презентуют кто угодно, только не сам кандидат. Вполне возможно, что в последствии можем услышать фразу, «Лично я вам ничего не обещал!»

– сказки про независимость от олигархов так и остались сказками, как собственно и басни про новое лицо в политике. Мы конечно видим новое лицо, но увы, на «старой» руке,

– тест на употребление наркотических веществ так и не пройден. Интересно, как же в случае его победы, этот Президент получит допуск к гостайне? Там очень жесткие требования? Хотя, получит. По звонку.

– он ни разу в качестве кандидата в Президенты не был на фронте. И как следствие не посмотрел в глаза солдатам. Звоночек очень тревожный. Возможно уже всё договорено (статус автономных областей для ОРДЛО) и значит армия отправится в утиль и десятки тысяч украинцев погибли зря. Дескать территориальную целостность же восстановил, а на каких условиях и какой ценой для будущих поколений, то уже неважно,

– его манера общения вводит в состояние экстаза его же электорат, дескать красавчик в натуре, так что этот пункт опускаем. Наверное пришло время и таким политикам,

– его в полный рост поддерживают бывшие регионалы. Почему? Ответ найдите сами…

Украина! Тебе осталось всего восемь дней! Чуть больше недели, чтобы решить свою дальнейшую судьбу! Напомню, что демократия – это оружие в твоих руках. Или тебя защитит, или тебя же и убьёт!

Слава Україні!

https://tverezo.info/post/93724
Цитувати
 
 
+2 #1 Varnak 16.04.2019 13:44
"Хуже уже не будет..задолбали уже эти еуропейские мудрецы.."


Не буває так погано, щоб не могло стати гірше.

Высоковероятно, что вы будете вспоминать прошедшие пять лет, как…
Victor Tregubov
12.03.2019

Высоковероятно, что вы будете вспоминать прошедшие пять лет, как честные и свободные.
Причем независимо от того, кто победит на президентских и парламентских выборах.

Высоковероятно, что вы будете вспоминать прошедшие пять лет, как относительно богатые.
Просто потому, что есть предпосылки в новому финансовому кризису, которому решительно похрен, кто там вам что обещал.

Высоковероятно, что вы будете вспоминать прошедшие пять лет, как времена национального единства.
Особенно при взгляде на парламент.

И, к сожалению, высоковероятно, что вы будете вспоминать прошедшие пять лет, как относительно мирные.
(хотя в последнем случае, как мне кажется, шансы отмахаться больше).

https://tverezo.info/post/90306
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити