Журналісти стверджують, що чистий прибуток від злочинної схеми сягав $300 тисяч
Звільнений з посади першого заступника секретаря РНБО, друг президента Петра Порошенка Олег Гладковський отримував відкат від постачання комлектуючих для літаків за завищеними цінами.
Про це повідомляють журналісти "Наші гроші з Денисом Бігусом" у наступній частині розслідування про розкрадання в обороні.

За даними журналістів, наприкінці 2016 – на початку 2017 років Укроборонпром закупив російські деталі для літаків АН-26, переплативши у 5 разів. Вони коштували Україні 14,38 млн грн, хоча з Москви вилітали за 2,3 млн, пише "Українська правда"

При цьому 80% авансу розділили між собою ймовірними учасники схеми.

Як свідчить їхнє листування, $30 тис. отримав Олег Гладковський, 10 тис. – директор Укроборонпром Павло Букін.

Ще 46,6 тис. – забрали на двох безпосередні організатори постачання - Ігор Гладковський (син екс-заступника секретаря РНБО) та його бізнес-партнер Віталій Жуков.

На той момент Букін очолював Укрспецекспорт, який займався закупівлею деталей. Чиновник нібито особисто замовляв товар у Гладковського-молодшого та його партнерів.

Журналісти стверджують, що чистий прибуток від тієї угоди сягав $300 тис.

У розслідуванні також ідеться про те, що Гладковському-старшому відраховували частку не лише зі згаданої закупівлі

Журналісти анонсували ще одну частину розслідування, яке стосується розкрадання оборонної сфери та ролі в ній правоохоронних органів.

Раніше журналісти "Bihus.info" у своєму розслідуванні заявили, що син заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони, друга президента Петра Порошенка Олега Гладковського Ігор був учасником мільйонних схем з розкрадання в оборонному комплексі.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Varnak 05.03.2019 14:38
Скандал як передвиборна технологія

Проти Порошенка – це скандал про “розкрадання грошей оборонки сином Гладковського”.
Проти Тимошенко – “2 млрд грн на підкуп виборців і російські політтехнологи” , а також підставні особи, через яких мільйонами заводилася брудна готівка на партію.
Проти Зеленського – “$41 млн, вкрадених з Приватбанку”.

Найпростіше з Тимошенко. Піраміду з підкупу виборців, на яку йшло 2 млрд грн, розкрила СБУ. Тут розписки, відео, аудіо. Російські політтехнологи взагалі присутні на фото зі з’їзду Тимошенко. Прямо на фоні псевдо”кіборгів ”. А брудний кеш через підставних осіб на партію вона визнала сама, виправдовуючись при цьому, що це через владу, що одразу нищить середніх підприємців через їхню допомогу партії (однак не назвавши жодного такого знищеного).
Тож оборудки і схеми Тимошенко можна вважати доведеним фактом.

В випадку з Зеленським і Порошенком складніше. І в тому, і в іншому випадку джерело витоку скандальних даних невідоме. Ми не знаємо, звідки у Ар’єва ці дані, як і не знаємо, хто скинув Бігусу ці переписки – його російські родичі з російських спецслужб, що проводячи розслідування, як Україні вдалося обійти їхній супер спецконтроль, зробили перехоплення і потім їх скинули Бігусу, щоб хоч якось відповісти нам. Чи хтось із наших правоохоронців злив матеріали слідства 2016-17 року.

Ми також не знаємо як ці матеріали правили перед зливом. Бігус не збирається показувати дамп. Тож можна взагалі ігнорувати ці переписки як такі. Та якщо зануритися глибше, то ми не побачимо в них злочинів саме Порошенка, про що натякали журналісти. Більше того, там немає і злочинів Гладковського-старшого. Лише якісь матюки і що треба щось попросити батька Гладковського. Ми не знаємо, чи виконав Гладковський це, як і не знаємо, чи взагалі син просив. Все, що в тих переписках є, – це розмови ділків нижчого рівня, що треба задерти суму в 3 рази. І знову-таки невідомо, чи заплатили заводи по цій сумі. Більш того, якщо заплатили, нам навіть невідомо, чи є це порушенням закону, враховуючи, що це закупка в одного постачальника, і російські деталі купити більше нема де.

Отже. При детальному розгляді цього скандалу ми бачимо, що насправді в ньому нічого нема. Тільки вирячені очі Бігуса і таємниче освітлення в кадрі з Івановою. Це 100% передвиборна технологія.

А от у випадку з 41 млн дол з ПриватБанку у Зеленського все набагато цікавіше. Тут депутат Ар’єв також не повідомив джерела. Це може бути Генпрокурор, що їздив нещодавно до Кіпру і міг отримати ці дані там. Це могла бути допомога американців, що не дозволять розкрадати допомогу МВФ на рефінанс Приватбанку. Але якщо знову-таки сприйняти ці звинувачення, то що в цих даних є? А є в цих даних схема всього руху грошей, дати транзакцій, маршрути із Приватбанка до фірми Зеленського. Це набагато значніший фактаж.
Зеленський міг не знати, що Коломойський платить йому крадені гроші. Та тоді він повинен зараз повернути їх. Зараз повинен вийти і сказати, що не знав, і що добровільно повертає до бюджету.

І яка реакція слуги олігарха на звинувачення? А реакції нема. За 3 дні досі не вийшов зі спростуваннями і звинуваченнями влади у брехні. Він не знає, що є ще у опонентів в цій справі. І це лише підтверджує, що скандал таки правда.

Тож можна однозначно стверджувати, що це зовсім іншого рівня звинувачення. Це не опосередкована вина за можливі гріхи підлеглих. Це пряма співучасть у злочині. І якщо Зеленський знав про походження коштів, то Зеленський – співучасник злочину. Він розікрав 41 млн дол державних грошей, які ми всі заплатили на рефінансування банку і порятунок його від обвалу. Більше того, Коломойський має на кандидата в Президенти убойний компромат.

І от тепер при детальному розгляді прекрасно видно, хто де крав. Слуги олігарха Коломойського – Зе і Ю – прямо залучені в злочини, в яких їх звинувачують. Не їхні підлеглі, не діти підлеглих, не знайомі дітей підлеглих. А саме вони.

Та ми чомусь не бачимо істерик в ЗМІ і поїздок беркутівських курток до їхніх домів. Ось і вся боротьба з корупцією.

Джон Смит, 04.03.2019
https://tverezo.info/post/89339
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити