Колишній начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони, екс-голова Служби безпеки України, кандидат у президенти Ігор Смешко повідомив, що багато українців запитувало його, як можна долучитися до виборчої кампанії та допомогти грошима.
"Дуже багато малих і середніх підприємців, представників інтелігенції, військовослужбовців і навіть виховательок дитячих садків запитують мене, як можна долучитися до виборчої кампанії і яким чином можна допомогти грошима, щоб наша перемога стала реальністю. Щиро зворушений вашим теплом і довірою та дуже вдячний вам усім за це! Нижче публікую посилання на мій офіційний сайт, через який ви можете зробити свій внесок у нашу спільну перемогу. Обіцяю публічно звітувати перед вами за кожну гривню. Ми доведемо, що стати президентом можна і без олігархів!" – написав він у Facebook 8 лютого.

Інф.: gordonua.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #2 Varnak 10.02.2019 12:25
Тільки ідіоти та недруги України можуть голосувати за кота в мішку, тим більше, коли країна опинилася перед викликом: бути чи не бути. Рекордних 43-х "джентльменов/джентльменок удачи", або джентльменів/джентльменок кремлівської клієнтели, за визначенням Тараса Возняка (https://gazeta.ua/articles/politics-newspaper/_vigrali-putin-i-timoshenko-prograli-poroshenko-saakashvili-j-ukrayina/792876), що прорвалися до участі у виборах, об'єднала "Одна, но пламенная страсть" - випхати чинного главу держави з посади. Втім мотиви різні, одна прагне за всяку ціну сама влізти на трон, інші заради свіжої копійки чи дешевої популярності, але жоден/жодна з них не керується інтересами України, жоден/жодна з тих, хто має шанси на "удачу", не може бути адекватною заміною Порошенку. Необрання Порошенка стане сигналом для Європи, яка й так уже "втомилася" від України, щоб залишила нас у спокої, а також для яструбів у Кремлі, що можна вже не церемонитися. У 2010 році українці розміняли першого й, може статися, останнього українського Президента України на двох друзів Путіна, отримали за це розруху і війну, але нічому не навчилися, тому рімейк тих подій у 2019-му може мати серйозніші наслідки.
Цитувати
 
 
+4 #1 Клавдия Васильевна 09.02.2019 15:14
Смешко один из самых достойных и образованных кандидатов в президенты,он действительно может вытянуть Украину из экономической разрухи и бедности.Я пенсионерка,но хочу тоже внести свой маленький взнос в нашу общую победу.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити