О. Соскін: Путін їде в Україну домовитися про крісло прем'єра Криму для Медведчука
На думку політичного діяча, економіста і політолога Олега Соскіна, одна з головних цілей приїзду Президента РФ Володимира Путіна до Криму 12 липня - це домовленість про посаду прем'єр-міністра Криму для Віктора Медведчука, оскільки він є головним лобістом та виконавцем процесу інтеграції України в єдиний економічний простір. До того ж, на думку експерта, з Медведчуком на чолі АР Крим В. Путін зможе розіграти абхазький сценарій. Про це О.Соскін сказав в ексклюзивному коментарі УНН.

"Ми знаємо тільки жорсткі декларації, заяви і Медведєва, і Путіна. Це дві найвищі фігури в російській державі. Вони заявили чітко, що Україна повинна бути частиною Євразійського єдиного економічного простору. Хто їх влаштовує як головний лобіст цієї ідеї і цього плану? Це Медведчук. Медведчуку вони довіряють на 200%, тому що їх пов'язує, крім усього іншого, минуле в КДБ у радянські часи, кумівство з Путіним і дружиною Медведєва. До того ж сам Медведчук не приховує, що Україна повинна стати частиною цього простору і об'єднатися з Росією через референдум. Але ми знаємо як робляться такі референдуми ", - зазначив співрозмовник агентства.

О. Соскін зазначив, що оскільки Путін і Медведєв бачать Медведчука як головного лобіста і виконавця даного процесу, вони всіляко повинні підвищувати його статус-кво. "Його потрібно підняти на якусь політичну самостійну посаду. Краще для реалізації цього плану підходить Крим. Тим більше, Крим можна запускати за моделлю Абхазії, коли вона була частиною Грузії. Для цього є вже російська армія в Криму, добре розроблена мережа їх ГРУ і ФСБ-агентури, практично захоплені всі позиції, і тому їм потрібно тільки зробити як би легалізацію наявних там ресурсів: політичних, інформаційних, фінансових, військових і т. д. ", - сказав він.

Тому, на думку політолога, для реалізації плану "друга Абхазія", на посаді прем'єр-міністра Криму вони бачать Медведчука. "Особливо після прийняття закону про статус російської мови. Я думаю, що саме це є однією з головних цілей приїзду Путіна сюди, і всі умови для цього готові", - сказав він.

"Тим більше зрозуміло, що для Путіна і Медведєва Янукович - це зрадник і будуть зараз всі сили кидати на те, щоб його прибрати. Як кажуть, "мавр свою справу зробив, мавр може померти". Для них Янукович - це повністю відіграна карта. Тому їм зараз потрібно ввести нову карту, яка лежала на збереженні - це Медведчук. А оскільки часу в них немає, вони будуть його (Медведчука - Ред.) виводити на політичну позицію", - резюмував О.Соскін.

Нагадаємо, Президент РФ Володимир Путін прилетить до Ялти 12 липня, щоб зустрітися з керівниками різних міністерств України, в рамках засідання Російсько-української міждержавної комісії.

Очікується, що під час зустрічі особливу увагу буде приділено газовій сфері, а також реалізації спільних програм в галузі авіаційної промисловості.

Крім того, в ході переговорів між міністерствами і відомствами Росії та України будуть розглянуті "стан та перспективи двостороннього співробітництва в галузях енергетики, транспорту, космосу, торгово-економічне, військово-технічне співробітництво, гуманітарні зв'язки".  

osp-ua.info

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #2 Mustafa 10.07.2012 15:23
Руські медведі плодять українських медведсуків
Цитувати
 
 
+3 #1 Сруський 10.07.2012 13:24
Почерк НКВД-КГБ. Вони використовують хохлів для вбивства українців: Сташинський - Стерана Бандеру, Луговой - Олександра Литовченка, Калєсніченка - українську мову
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити