Чому можновладці не переймають досвід Ізраїлю по Холокосту щодо аналогічних стягнень євреїв з Німеччини? - Володимир Пилипчук, політик, науковець
А чому Україна й досі не вимагає від Орди, як від правонаступника СРСР, компенсацій за Чорнобильську трагедію?
- За виведення з обороту потужностей АЕС, за спорудження саркофагів, утилізацію всього радіоактивно забрудненого? За будівництво безплатного житла чорнобильцям і вартість переселення із зони відчуження?
- За лікування вже померлих і нині ще живих її ліквідаторів і потерпілих? За всі пільги, які Україна вимушена оплачувати (що справедливо) чорнобильцям? За допомогу сім'ям загиблих, яку нині надає Україна, для збільшення пенсій живим чорнобильцям?
- За екологію, За переселення з чорнобильської зони? За втрату врожаїв - в результаті виведення з сівообігу заражених земель? За неможливість використання деревини з лісів чорнобильських зон? і інше...
- За обман, за яким виводили на демонстрацію на 1-ше травня (після трагедії)? Та й врешті - за моральну шкоду Україні і українцям ?
А чому Україна й досі не вимагає компенсацій за Геноцид? За репресії українців при колективізації? За арешти, масові розстріли інтелігенції і патріотів України? За депортацію українців із Західної України, а татар - із Криму? За підрив Дніпрогесу і затоплення сіл разом з людьми? За підрив Києва? За примусове "підняття в атаку" Жуковим беззбройних українців східної України?
Та врешті - компенсації за нинішню анексію і агресію, яка й досі продовжується? За втрати бійців в АТО - ОС?
- Не вистачає мізків, чи знову - "путін нападе"? ... Чому вони, "найрозумніші" при  владі, не переймають досвід Ізраїлю по Холокосту, про аналогічні стягнення євреїв з Німеччини?
А чому не стягують з Німеччини - за інтервенцію під час 2-ї світової, вбивства і втрату майна в Україні?
Бо Меркель - колєга і слуга Путіна?
- ЗЕ в Мюнхені заявив, що бажає відновлення міжнародного порядку і справедливості. То і сам дій в цьому руслі з позовами до винуватців і їх правонаступників - до міжнародних судів !!! Чи всі інші мають ДІЯТИ, але не ти...?
Але ж ЗЕ сам (в Мюнхені) заявив, що не мислить стратегічно...

Володимир Пилипчук, політик, екс-нардеп, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити