Володимир Пилипчук: Мене цікавить, чому партія, яка відверто і офіційно підтримала сепаратистів Лугандонії і анексії Криму, не лише не заборонена, але й не знята з реєстрації в Україні?!
Чому офіційний Ізраїль не відмежувався від функціонування проєврейської расистської організації і суті її діяльності в Україні?
Чому єврейські організації України не засудили її діяльність як шкідливої, як стимулюючої зріст антисемітизму, розпалювання міжетнічної і міжрелігійної ворожнечі?
Про це йдеться у дописі у Facebook народного депутата України кількох скликань, науковця, громадського діяча Володимира Пилипчука.

Побачивши у своєму ФБ пост Romanа Popadyukа про інтерв’ю Ігоря Бер-Кута … спершу вирішив – просто викинути зі своєї сторінки…
Бо цей «чистокровний українець» у 32-му поколінні, тобто за його ж визначенням - «здичавілий єврей» (з його ж одноіменної книги), керівник проросійської партії «Велика Україна», адепт "нового Єрусалиму" в Україн і- для мене однозначно і давно є рафінованим проєврейським расистом, антиукраїнцем, відвертим антихристиянином, густо замішаним на стійкому порушенні психіки…

Чому ж не викинув, а вирішив ще й щось прокоментувати і прокоментувати розгорнуто?

Коментую не його, а явище, оскільки воно вже має ознаки масовості. І не лише в Україні, правда в інших країнах - в різних варіаціях. Наприклад, в Україні – це офіційно зареєстрована і діюча партія «Велика Україна», в Орді - рух "здичавілого єврея" Жириновського…

Мене цікавить імпотентність цивілізації до масового і загрозливого явища

Так-так, – загрозливого, бо воно нині вже не в ембріональній стадії. Чи не повторює цивілізація тієї ж помилки як із першими ембріональними проявами ісламського збройного фундаменталізму та екстремізму, боротьба з яким нині стала проблемою світового масштабу?

Мене цікавлять питання як джерела їх «ідеології», так і широкого фінансування, підтримки самого руху «здичавілих євреїв», їх ЗМІ, підтримки видавництв книг, та їх пропагандистської макулатури. Мене цікавить, чому партія, яка відверто і офіційно підтримала сепаратистів Лугандонії і анексії Криму, не лише не заборонена, але й не знята з реєстрації в Україні?!

Розглянемо в принципі – що робили в історії із так званими «здичавілими»? Одні - їх лікували в психушках, інші – заганяли в резервації, треті – вогнями інквізиції гітлерівськими газовими камерами, більшовицькими авто-душогубками, ГУЛАГами, просто розстрілами …

Що ж пропонує «здичавілий єврей» Беркут у своєму інтерв’ю (див. пост на моїй сторінці ФБ - сьогодні) по «остаточному вирішенню «українського питання»? Зі стійкими і непокірними патріотами України пропонує боротися зусиллями загонів «беркута» типу ЦАХАЛ, Моссад (його слова)… Але чим його пропозиція підрізняється від «остаточного вирішення єврейського питання» гітлерівськими загонами Рема, газовими камерами? Інших українців «здичавілий єврей» пропонує перетворити в оплачуваних рабів євреїв-рабовласників… А чим ця його пропозиція відрізняється від гітлерівського підходу щодо слов’ян? А якщо раб стане непокірним, то «здичавілий єврей» пропонує лишити оплати не лише самого раба, але й всю його сім’ю і родичів (аналог іудейської расистської теорії про колективну відповідальність). Між іншим - уже реалізованої на практиці Гройсманом–Порошенком в колективній (а не індивідуальній) відповідальності ВСІХ членів громади за несплату кількома іншими індивідумами вартості постачання води, газу, тепла комунальникам–швондєрам». Тобто – презумпція невинуватості – «гройсманам» побоку, всі винуваті і всі мають платити за злісних неплатників! Які «чудові» паралелі, правда!

А якщо всі перелічені підходи «беркута» до українського питання, озвучені ним в інтерв’ю та застосувати до расистських єврейських ідеологів і її носіїв, то як це ними називатиметься – «божою справедливістю», антисемітизмом, чи нацизмом?
Чому ж досі СБУ не «зацікавила» діяльність таких «беркутів» з «Великої України», як і сама організація? Чому офіційний Ізраїль не відмежувався від функціонування проєврейської расистської організації і суті її діяльності в Україні? Чому єврейські організації України не засудили її діяльність як шкідливої, як стимулюючої зріст антисемітизму, розпалювання міжетнічної і міжрелігійної ворожнечі?

Чи все набагато простіше і «ларчик відкривається просто»? А відповіді на ці запитання можна легко знайти з офіційних джерел.
- Посольство Ізраїлю в Україні направило ВР України лист (вимогу-пропозицію) не допустити для вивчення в межах шкільної програми навіть згадки про відомих національних героїв України! Ізраїль ВИМАГАЄ від українського парламенту відмовитися від їх вшанування!!! Чим не цинічне, вульгарне і безапеляційне втручання у внутрішні справи України? Ми що – васали, що маємо брати «під козирьок»? Ну а ворожі, цинічні і брехливі висловлювання нинішнього посла Ізраїлю в Україні про національних героїв України – відомі. Брудні висловлювання посла про наших історичних постатей є офіційною позицією держави Ізраїль, яка неодноразово підтверджувалася аналогічними висловлюваннями її офіційних осіб. А невизнання Ізраїлем Геноциду українців – то лише одна із «штахет у частоколі» расистських євреїв –антиукраїнців. А сучасне постійне видворення частини українців, які за ОФІЦІЙНИМИ ізраїльськими візами прилітали в Ізраїль… А дика виходка Сари Нетаньяху в аеропорту Бориспіль з гидливо викинутим нею піднесеним їй українським хлібом... А офіційне і постійне, демонстративне (окрім останнього разу) НЕголосування в ООН за прийняття резолюцій, внесених Україною…

Чи це не є свідченням системності в «глибокій повазі» (зневазі) нинішнього офіціозу Ізраїлю до України, її інтересів та проблем? Тому й не дивно, що існування «беркутів» і партії «Велика Україна», які заявляють, що в українців немає нічого, ніякого майна, землі, а все було або буде єврейським - є прямим наслідком зацікавленості нинішнього расистського, антиукраїнського керівництва Ізраїлю в існуванні «здичавілих євреїв» і антиукраїнській діяльності!

А куди тікають вороги України, які в Україні вчинили важкі злочини? В Орду і Ізраїль... і блискавично отримують там громадянство . За особливі заслуги перед Ордою та Ізраїлем? А чому "українська влада" не вимагає їх екстрадиції в Україну? - Бо всі вони - свої?!

А чим відрізняються позиції ординських нацистів-шовіністів від позиції расистів-іудеїв в українському питанні?
Українські органи влади взамін на всі ці «принади» Ізраїлю знімають візовий режим з ним, запроваджують вільну торгівлю… Для чого? Для полегшення проникнення і поширення ідей іудейського расизму і його носіїв в Україну?!
Якщо органи влади України не діють у відповідності зі своїми повноваженнями і національними інтересами українців і НІЯК не реагують на «беркутів» і прояви його партійної крамоли, не видають офіційних нот протестів на заяви, вимоги посла Ізраїлю, на втручання Ізраїлю у внутрішні справи України (бо їмовчання = знак згоди), то це породжує нові, хоча вже й риторичні, але запитання, - а кому належить влада в Україні, наскільки вона відповідає інтересам України, чому імпотентно реагує на антиукраїнські виклики Ізраїлю… і чиї ж вони тоді «слуги»?
Це їх «управлінська імпотентність» чи узгоджена зі «здичавілими євреями» лінія діяльності?

Володимир Пилипчук, політик, народний депутат України кількох скликань, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити