Знайомтесь, співзасновник ГО "Зірка" (це оте, яке офіційно організувало всю ту тітушатіну)
Керівником так званих Національних дружин, які були предтавлені 29 січня у Києві, є якийсь Сергій Коротких, що пройшов раніше службу в школі КДБ Росії, а також воював на Донбасі в складі "Азова".

Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Борис Немировський.

Так, він зазначає, що згідно з офіційним реєстром, Коротких є співзасновником громадської організації "Зірка", яка й виступила організатором "дружин".

Крім цього Коротких відомий під прізвищем Малюта.

За словами Немирівського, керівник "дружин" два роки провчився в школі КДБ, потім був членом організації "Російське Національна Єдність", потім Націонал-Соціалістичної Товариства РФ.

"Потім - реальні (підкреслюю - реальні) бойові дії проти Сепар в складі" Азова ". З пісні слів не викинеш. Потім - отримання українського громадянства. Потім - раптом такі-сякі незрозуміло які гроші. Ну і тепер -" Національні дружини. Український порядок або як вони там це називають. Коротше, наці на довірі, тут російський дух, думаючи ", - додав блогер.

Ну, от вам і відповідь, чому оті національні дружини, сестри й матері, які так красиво промарширували Хрещатиком в беркутівських одностроях, не хотіли розповідати про своїх керівників. Знайомтесь, співзасновник ГО "Зірка" (це оте, яке офіційно організувало всю ту тітушатіну):

Малюта Сергій Аркадійович, він же Коротких Сергій Аркадійович.

Два роки в школі КДБ.
Потім - Русское Национальное Единство (пахомія).
Потім - Націонал-Соціалістичне Товариство (пахомія)
Потім - "Формат 18" Тесака.
Потім - реальні (підкреслюю - реальні) бойові дії проти сепарів у складі "Азова". З пісні слів не викинеш.
Потім - отримання українського громадянства.
Потім - раптом такі-сякі незрозуміло які гроші.
Ну, й тепер - Національні Дружини. Український порядок чи як вони там це називають.

Коротше, наці на довєрії, здєсь русскій дух, мня.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
+3 #1 Арсений 01.02.2018 13:34
І що тут не зрозумілого? Російський УРКА, що має своєю присутністю, нанести шкоду СПОКОЮ громадянам України. По можливості (а вона у них є), грабувати-гвалтувати-вбивати-...під "аплодушки" Луценка-Авакова-Гройсмана-... Це, та сама "ЧОРНА СОТНЯ", що діяла в роки жовтневої революції, але набагато зліша і з підтримкою влади!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити