Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає за необхідне перекрити імпорт "неякісних" товарів в Україну. "Потрібна перевірка якості того, що нам завозиться, серйозні бар'єри на кордоні для неякісного ширвжитку", - заявив він 30.01.13 на засіданні ради підприємців, пише Сегодня.
Він поскаржився, що українська легка промисловість знаходиться в повному занепаді.
"Ми дійшли до краю. Що це за країна з населенням 45 млн, яка нічого не виробляє з точки зору легкої промисловості? У кожного з нас, хто сидить (тут) костюми імпортні, сорочки імпортні, краватки імпортні, взуття імпортне. Ну, куди далі їхати? Приїхали вже ", - заявив Азаров. Він зазначив, що в СРСР такого не було
- ще в 1990 році Україна повністю забезпечувала себе продукцією легкої промисловості.

 Нагадаємо, що з 1 січня в Україні зросли ввізні мита на більш ніж сто видів імпортних товари - відповідний закон прийняла Верховна Рада. Крім того, в Кабміні мають намір удвічі підвищити ставки мит на імпорт по 7400 товарними позиціями. Раніше Україна розіслала членам СОТ документ про намір підвищити максимальні ставки мит на 350 видів товарів.

Нагадаємо, що за часів СРСР легка промисловість виробляла дешевий, але вкрай неякісний одяг, який не користувався попитом у населення навіть за умов тотального дефіциту. Тоді ж за імпортні джинси потрібно було віддати більше за середньомісячну зарплату. Придбати модний одяг можна було виключно на чорному ринку.  


Інф.: Дух волі

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити