Леонід Маслов, адвокат: керівник слідчо-оперативної групи по розслідуванню вбивства Шеремета Євген Коваль був головним автором міфу про "розкриття справи"
Саме Євген Коваль уперше порушив презумцію невинуватості Антоненка, Кузьменко та Дугар.
Земля на мільйон $ і елітні авто: хто керував слідством у справі Павла Шеремета? Про це йдеться у журналістському розслідуванні Bihus.info.
Пам’ятаєте терміновий брифінг по справі Шеремета і затримання Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугар? Євген Коваль - керівник слідчо-оперативної групи по розслідуванню вбивства Шеремета і перший замголови Нацполу. А от його родичі - справжні латифундисти: у їхній власності майна на десятки мільйонів гривень. От тільки питання про це майно близьких викликають у генерала таке роздратування, що журналістів починають тягати по допитах.
Про елітний автопарк поліцейського керівника, гектари землі його родичів і навіть базу відпочинку в Карпатах - дивіться у матеріалі Марії Землянської для Bihus.Info. Там же - коментар Леоніда Маслова, адвоката Андрія Антоненка.

Юрист Леонід Маслов також заявив про поширення дезінформації у справі Шеремета: "Останнім часом рівень брехні зашкалює"
Щодо справи Шеремета розгорнута медійна кампанія з масованим потоком дезінформціі.
Про це у своєму блозі на Цензор.НЕТ повідомив юрист Леонід Маслов, який представляє захист Андрія Антоненка, підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, передає Цензор.НЕТ.

За інф. Bihus.info та censor.net.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити