Політик Анатолій Гриценко: Повна безкарність цих урядів провокує безвідповідальність урядів наступних
Лише арешт, суд і тюрма стануть для них адекватною і переконливою відповіддю.
Лютий-2014. Уряд Яценюка. Війна. Але...
1) Уряд лише в травні спромігся скасувати через ВР тендери для закупівлі необхідного для оборони – затримка в три місяці з постачанням армії матеріальних ресурсів мала тяжкі наслідки, а рішення мало бути прийняте й реалізоване за одну добу!

2) Уряд лише в липні спромігся затвердити Державне оборонне замовлення – затримка в п'ять місяців з постачанням техніки і озброєнь мала тяжкі наслідки, а документ мав бути затверджений за два-три дні максимум!

3) Уряд лише в липні спромігся затвердити Порядок використання в Міноборони коштів, які ми з Вами понад 100 млн грн надіслали смс-ками на підтримку армії – затримка мала тяжкі наслідки, а той документ у 1,5 сторінки мав бути затверджений за кілька годин!

Тяжкі наслідки – це загиблі й поранені наші солдати, це захоплені ворогом наші території. Але ніхто за ті злочини не був посаджений! Ніхто – ні прем'єр, ні профільні міністри економіки і фінансів. І дотепер за те ніхто не відповів. Повна безкарність! Вона провокує безвідповідальність Урядів наступних.

Лютий-2020. Пандемія. Уряд Гончарука. Але...
Аналогічні безвідповідальність і імпотенція. Замість того, щоб протягом доби зупинити експорт з України захисних масок і респіраторів – їх дозволили вивозити через кордон протягом майже двох місяців! І таки вивезли, майже 1000 (тисячу) тонн! Зараз САП справу порушила, ДБР має розслідувати. Побачимо, чи не спустять зазвичай на гальмах...

Лише арешт, суд і тюрма – стануть адекватною і переконливою відповіддю. Для обох Урядів – за 2020й і за 2014й! На місці Зеленського, я би саме так і зробив. Повноважень у нього й ним призначених достатньо. Підстав ще більше.

Тоді є шанс, що наступні за екстремальних обставин діятимуть негайно. Лише тоді.

Анатолій Гриценко, український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), член Ради політичної партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу

Інф.: blogs.pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити