Останні президентські рейтинги свідчать: Анатолій Гриценко випереджає чинного главу держави Петра Порошенка
"Перший непрохідний" - слоган, який міцно закріпився за Анатолієм Гриценком. Парадокс: у міжвиборчий період він сам та його партія "Громадянська позиція" демонструють стабільно високі рейтинги, тоді як - на етапі кампанії - показників не завжди вистачає навіть для проходження до ВР (що сталося в 2014-му). Однак, видається, цього разу буде інакше.
Останні президентські рейтинги свідчать: Анатолій Гриценко випереджає чинного главу держави Петра Порошенка та наздоганяє Юлію Тимошенко. Відтак, Гриценко має - станом на сьогодні - всі шанси не просто потрапити в другий тур, але й здобути вирішальну перемогу.

Чи готовий він сам до цього? А його команда? Із кого вона складається? Чого очікувати від кандидата-Гриценка та від Гриценка-президента? LB.ua зустрівся з Анатолієм Степановичем, аби задати йому всі ці та багато інших питань - від економічної політики, відносин з олігархами до планів мирного врегулювання на Донбасі.

- Ви знаєте наш шлях. "Громадянська позиція" утворилася на рубежі 2010-го року. Ми дуже повільно, непросто, з великими зусиллями виходили на рівень 1-3%. Тому ясно, що це (зростання рейтингу, – Ред.) додало впевненості самій команді.

Загалом мене турбує – так само, як і вас, мабуть – загальний рівень зневіри людей. Він проявляється не тільки у ставленні до влади, а й в оцінці усіх інших потенційних учасників президентських чи парламентських виборів. Немає домінантної підтримки ні в кого. Тому от ці числа (показники рейтингів, – Ред.), які зараз є, це – тренд, тенденція. Вона показує, що до нас наразі більше уваги, а отже це накладає більше відповідальності.

С.К.: Цікаво, що попри те, що ви у політиці давно - були й депутатом, і міністром оборони – вас досі сприймають як "нове обличчя".

- Роботу в уряді я завершив 12 років тому. Ми не потрапили в парламент в 2014 році, і для багатьох партійців, відверто, це було розчаруванням. А зараз, дивлячись назад і вперед, думаю, що, можливо, то божа ласка, насправді. Тому що зараз ставлення до тих, хто при владі, після того як знецінилося все, заради чого виходили на Майдан, жахливе. І воно ставить на один рівень (із владою, - Ред.) навіть нормальних, чесних, з морально новою якістю людей в парламенті. Мені шкода їх. Цих людей десь п’ятдесят в парламенті, і вони ні на що не впливають, але намагаються тримати планку.

С.К.: Хороший результат – навіть, друге чи третє місце на президентських – дасть змогу завести свою фракцію у Верховну Раду.

- Треба змінювати ситуацію в країні. І ця зміна почнеться саме з президентських виборів. Чому саме? От вирішення проблеми миру – ключове завдання президента. Як і боротьба з корупцією, зміцнення сфери безпеки в усіх вимірах, не тільки оборони, зовнішня політика.

Тому якщо у вас склалося таке відчуття (щодо парламентських, - Ред.), я одразу заперечу. Повірте, я був в парламенті. Мені особисто, це не цікаво. Я людина, скоріше, дії, державного менеджменту. І бути одним з (багатьох, – Ред.), мати фракцію, яка не впливає – це вже було.    Повний текст

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити