І де ж йому шукати свій Ростов? "Путіна можуть позбавити влади за українським сценарієм", - американський аналітик
Найголовніша загроза для стабільності путінського режиму - це невдоволення населення в зв'язку з беззаконням.
Режим Володимира Путіна може втратити владу в Росії за "українським" сценарієм - як це сталося з Віктором Януковичем. Поштовхом до таких подій може стати невдоволення російського суспільства беззаконням влади. Таку думку висловив в інтерв'ю Апострофу відомий американський письменник, журналіст і публіцист, фахівець з Росії і СРСР, старший науковий співробітник Hudson Institute і Школи перспективних міжнародних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса у Вашингтоні Девід Саттер, зазначають "Патріоти України".

Про ймовірність російського "Майдану"

Зовнішня політика Росії визначається необхідністю для корумпованого режиму зберегти владу. Вони хочуть, щоб населення Росії направляло свою агресію проти "зовнішнього ворога", а не проти нього самого. Тому я не думаю, що з нинішнім режимом будуть великі зміни в російській зовнішній політиці.

Але ми не знаємо, наскільки довговічний цей режим. Як ми пам'ятаємо, Янукович теж багатьом здавався довічним лідером України. І він був "знятий" в ході народного повстання.

Що може статися в Росії, ми не знаємо, але "український" варіант не можна виключати. І якщо буде нове керівництво, якому не потрібно буде постійно обманювати населення, є всі можливості для зміни зовнішньої політики.

Про можливі причини російського "Майдану"

Росія дійсно стала значно більш репресивною протягом останніх років, після Майдану. Тому що вони бачили в Києві те, що не хотіли б побачити в Москві. Тому в багатьох сферах внутрішня політика стала більш репресивною. І це може тривати, безумовно.

Найголовніша загроза для стабільності системи (влади Путіна) - це невдоволення населення в зв'язку з беззаконням. Щось може статися, тому що ми пам'ятаємо, як все почалося в Україні: побили студентів на Майдані, жорстко побили, і населення відреагувало.

Ми не знаємо, що може стати тригером для демонстрацій, протестів в Росії. Але несправедливість в цій авторитарній системі дуже поширена, і різні приводи з'являються постійно.

Може просто настати момент, коли населенню набридне і воно більше не буде хотіти жити в таких умовах. Коли це буде і як - ми не знаємо. Але це не виключено, тому що механізму вирішення суперечок і встановлення справедливості в системі, яка існує в Росії, немає. І рано чи пізно це може бути дуже серйозним джерелом уразливості.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити